EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tenmen
#1821406
Witam od razu zacznę że jestem słaby manualnie i o ile ukręcenie grzałki to dla mnie żaden problem, to już przykręcenie jej do bazy to.....nie lubię przeklinać, proszę o poradę jaki parownik na single coil, nie na dym tylko na smak, i co najważniejsze łatwy do montażu grzałki za wszelkie sugestie będę wdzięczny.(widziałem kiedyś na youtobie taki gdzie drut najpierw wsadza się do dziurki a potem przykręca, ale nie pamiętam jaki to parownik)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1821412
ajqju pisze:Merlin, Obs engine nano i zobacz jeszcze Serpent SMM


Merlin to dual, Merlin mini ma bazę na jedną grzałkę (w zestawie jest też baza na 2 grzałki).
By Krasnal45
#1821415
Merlin spokojnie na jednej grzałce chodzi :wink:
Generalnie rozglądaj się za bazą typu velocity.
By ajqju
#1821416
bulit73 pisze:
ajqju pisze:Merlin, Obs engine nano i zobacz jeszcze Serpent SMM


Merlin to dual, Merlin mini ma bazę na jedną grzałkę (w zestawie jest też baza na 2 grzałki).


Merlin to single z możliwością zamontowania duala.
By RafaR
#1821431
Ja jako pierwszy parownik kupiłem Avocado 24, nakładasz coila, obcinasz nadmiar i zakładasz zaślepkę ceramiczna. Smakował i chmurzył aż za dużo od 1 strzała. Wydaje mi się że nie da się skopać w nim zakładania grzałki.
Awatar użytkownika
By gemino
#1821495
Jeszcze jest Pharaoh RTA, w którym łatwy jest montaż grzałki i jest na pojedynczą grzałkę
Awatar użytkownika
By bezi2
#1821500
Ewentualnie Pharaoh mini, Govad, mają fajny system montażu grzałki.
Awatar użytkownika
By SirDeav
#1821502
RafaR pisze:Ja jako pierwszy parownik kupiłem Avocado 24, nakładasz coila, obcinasz nadmiar i zakładasz zaślepkę ceramiczna. Smakował i chmurzył aż za dużo od 1 strzała. Wydaje mi się że nie da się skopać w nim zakładania grzałki.

Potwierdzam. Używając Avocado wiele się nauczyłem. Montaż grzałki dzięki bazie velicity jest prosty, a bezproblemowy dostęp do setupu, bez wylewania liquidu daje możliwość natychmiastowej korekty ułożenia waty i grzałki. Ponadto po opanowaniu jednej grzałki bardzo łatwo zacząć zabawę z dwoma.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1822353
Edit.nie zauważyłem że kolega już parownik zakupił
Kajam się !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.