EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1820220
Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż w dniu dzisiejszym rozpoczyna działalność nasz nowy sklep internetowy maiart.pl

Tylko u nas:

- wszystkie aromaty w opakowaniach 10, 15 oraz 50 ml,
- wszystkie premiksy w opakowaniach 50 ml,
- próbki wszystkich aromatów 1,5 ml,
- ceny producenta,
- niski koszt wysyłki (powyżej 100 zł gratis).

U nas "czarny piątek" trwa cały rok :D

Serdecznie zapraszamy :hat_low:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2017, 23:08 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1820221
Aż miło :D Trzeba było tak od razu :mrgreen:

MaiArt pisze:U nas "czarny piątek" trwa cały rok :D

Panie Arturze, trzymamy Pana za słowo :wink:
By walek
#1820237
Pierwsze zamówienie złożone. Życzę powodzenia i jak największych obrotów :beer:
By MaiArt
#1820341
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa oraz wszelakie uwagi odnośnie funkcjonowania naszego sklepu internetowego :hat_low:
Cały czas poprawiamy (niestety nieuniknione) błędy okresu niemowlęcego i uzupełniamy dane o które Państwo proszą.

Sugerowane stężenia aromatów pojawią się w ciągu kilku godzin ;)
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1820373
Sam sklep jak to sklep na prestashop :P Nie ma co się za wiele rozpisywać. Jednak brak możliwości płacenia kartą, wybrania płatności PayU czy chociażby przelewy24 to dla mnie spory minus . Kolejna sprawa to tylko 1 opcja wysyłki. Kurier, pobranie, paczkomat, odbiór na poczcie to już teraz praktycznie standard w zakupach online . Przydałoby się też podpisać umowę z pocztą i zacząć oferować lepsze ceny przesyłek bo 10zl za list priorytetowy to słabo wygląda gdzie ja jako zwykły czlowieczek mogę sobie przez envelo wysłać paczke24 do 2kg za 11zl. Przy okazji to fajnie jakby próbki wróciły do poziomu 2ml *CZAJNICZEK*
BTW. @MaiArt macie na liczniku 1000 postów :zakrecony kolejny powód do świętowania :mrgreen:
By MaiArt
#1820411
Julia pisze:Powinna znaleźć się informacja o stosunku PG/VG przy premiksach.

Już uzupełniamy ;)
Julia pisze:Płatność przy odbiorze.....Pls.......

Michaelred pisze:Sam sklep jak to sklep na prestashop :P Nie ma co się za wiele rozpisywać. Jednak brak możliwości płacenia kartą, wybrania płatności PayU czy chociażby przelewy24 to dla mnie spory minus . Kolejna sprawa to tylko 1 opcja wysyłki. Kurier, pobranie, paczkomat, odbiór na poczcie to już teraz praktycznie standard w zakupach online . Przydałoby się też podpisać umowę z pocztą i zacząć oferować lepsze ceny przesyłek bo 10zl za list priorytetowy to słabo wygląda gdzie ja jako zwykły czlowieczek mogę sobie przez envelo wysłać paczke24 do 2kg za 11zl. Przy okazji to fajnie jakby próbki wróciły do poziomu 2ml *CZAJNICZEK*
BTW. @MaiArt macie na liczniku 1000 postów :zakrecony kolejny powód do świętowania :mrgreen:

Kolejne opcje pojawią się w najbliższej przyszłości ;)
Górnik KWK pisze:Sklepik Bajka Ale mały błąd się wkradł Aromat bosmana raczej nie grupa napój tylko tytoniowe ... Pozdrowienia i wielu klientów

Błąd poprawiony ;)

Dziękuję :hat_low:
By MaiArt
#1820437
juventinho pisze:Nie ma aromatu cola, to błąd czy się skończył? To był mój ulubiony

Aromat jest w produkcji ;) Jak będzie gotowy, to natychmiast pojawi się na półkach naszego sklepu :piwo
By MaiArt
#1820463
bulit73 pisze:
MaiArt pisze:U nas "czarny piątek" trwa cały rok :D

Panie Arturze, trzymamy Pana za słowo :wink:

Tylko u nas premiksy 50 ml w cenie 15 zł brutto ;)
Tak było, jest i będzie...
By MaiArt
#1821979
Promocja dla spostrzegawczych Forumowiczów...

Do każdego zamówienia składanego w dniach 2-3 grudnia GRATIS dowolny aromat 10 ml :D

Wybrany smak proszę wpisać w okienku UWAGI.

cdn...
Awatar użytkownika
By bomba
#1822335
Moje pierwsze zamówienie, doszło w piątek. Wszystko tak jak chciałem, w paczce to co ma być.
O formie płatności i możliwych opcjach wysyłki była już mowa, to dodam tylko: powiadomienia ma maila przy każdym etapie realizacji zamówienia- fajnie :D , nie podajecie numeru nadania przesyłki, a przecież są rejestrowane- nie fajnie :(
W moim przypadku muszę strasznie pilnować listonosza, minus mieszkania na zadu*ui.
Dzięki za cukeraska, po minie mojej córki wnioskuje, że był dobry :) :)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1822341
A ja nie dostałam cukeraska. :( Następnym razem upomnę się o zaległy. :lol:
Z moim zamówieniem również wszystko ok. Próbki też doszły bez uszczerbku na zdrowiu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1822342
DorotaM pisze:A ja nie dostałam cukeraska. :(


Oddam Ci swojego :D
Moje zamówienie również dotarło *GOOD*
By MaiArt
#1822343
bomba pisze:(...) nie podajecie numeru nadania przesyłki, a przecież są rejestrowane- nie fajnie :(
W moim przypadku muszę strasznie pilnować listonosza, minus mieszkania na zadu*ui.

Serdecznie dziękuję za cenną uwagę. Postaramy się jak najszybciej wprowadzić system informowania o numerze przesyłki.
By MaiArt
#1822446
patrykowski pisze:Wiadomo kiedy będzie paczkomat? Najwygodniejsza dla mnie forma, bo przesyłka czeka na mnie, a nie ja na przesyłkę ;)

Opcję paczkomatów planujemy wprowadzić na początku przyszłego roku.
By Landydef110
#1822712
Dla tych mieszkajacych "ciut" dalej wazne sa takie formy platnosci jak karta kredytowa i/lub PayPal.
Rowniez tracking przesylek to w dzisiejszych czasach standard.

Pozdrawiam
Darek
By MaiArt
#1822776
Landydef110 pisze:(...)Dla tych mieszkajacych "ciut" dalej wazne sa takie formy platnosci jak karta kredytowa i/lub PayPal.(...)

W chwili obecnej prowadzimy tylko sprzedaż na rynek krajowy. Sprzedaż transgraniczną wprowadzimy po podpisaniu umowy z pewną (i ekonomicznie opłacalną) firmą kurierską. PP zagubiła nam dużą ilość paczek (głównie do Niemiec) i mieliśmy z tego powodu szereg przykrości :oops:
Inne formy płatności również się pojawią :D

Landydef110 pisze:Rowniez tracking przesylek to w dzisiejszych czasach standard.

Ta funkcja jest już aktywna i każdy Klient dostaje wiadomość z numerem przesyłki :D
By Landydef110
#1823301
MaiArt pisze:... Sprzedaż transgraniczną wprowadzimy po podpisaniu umowy z pewną (i ekonomicznie opłacalną) firmą kurierską.

Miejmy nadzieje, ze nastapi to w miare szybko, bo wasze aromaty sa na prawde dobre, a Grzes, po wielu latach niestety zamyka kramik i zrodelko Waszych aromatow wysycha... :(
Milo by bylo, gdybyscie po jej uruchomieniu napisali krotkie info o tym na forum - z gory dzieki.

MaiArt pisze:PP zagubiła nam dużą ilość paczek (głównie do Niemiec) i mieliśmy z tego powodu szereg przykrości :oops:

Przykro to slyszec. Moge jedynie stwierdzic z wlasnego doswiadczenia, ze wszystkie paczki od Grzegorza (zarowno te wysylane przez PP jak i DPD) dochodzily szybko i calosci.

MaiArt pisze:Inne formy płatności również się pojawią :D

Z naszej (pozwole sobie uzyc liczby mnogiej) perspektywy najwygodniejsze sa wlasnie CC i PayPal, bo sa latwo dostepne i szeroko rozpowszechnione, ale oczywiscie im wiecej mozliwych form platnosci, tym lepiej.

MaiArt pisze:... funkcja jest już aktywna i każdy Klient dostaje wiadomość z numerem przesyłki :D

To super, bo jak juz ktos wczesniej napisal "polowanie" na listonosza potrafi byc meczace :wink:

Pozdrawiam serdecznie
Darek
By gourmet
#1823325
Co nieco OT do P. Artura - czy maiartowym hasłem nie było wcześniej "Konkurujemy jakością nie ceną"?
By MaiArt
#1823326
gourmet pisze:Co nieco OT do P. Artura - czy maiartowym hasłem nie było wcześniej "Konkurujemy jakością nie ceną"?

Tak brzmiała pierwsza wersja naszego hasła reklamowego. W chwili obecnej działamy według zasady "Konkurujemy jakością oraz ceną" ;)
Awatar użytkownika
By Timi
#1823328
MaiArt pisze:Tak brzmiała pierwsza wersja naszego hasła reklamowego. W chwili obecnej działamy według zasady "Konkurujemy jakością oraz ceną" ;)

Za chwilę będzie "Nie mamy konkurencji" :mrgreen: :beer:
By MaiArt
#1823330
Timi pisze:
MaiArt pisze:Tak brzmiała pierwsza wersja naszego hasła reklamowego. W chwili obecnej działamy według zasady "Konkurujemy jakością oraz ceną" ;)

Za chwilę będzie "Nie mamy konkurencji" :mrgreen: :beer:

To nam nie grozi... Znamy swoje miejsce w szeregu i nie pozwalamy sobie na narcyzm ;)
Awatar użytkownika
By Timi
#1823331
MaiArt pisze:To nam nie grozi... Znamy swoje miejsce w szeregu i nie pozwalamy sobie na narcyzm ;)

Nie pomyślałem o narcyzmie. Bardziej o działaniach polityków :wink:
Co chwilę czytam o zakończeniu działalności kolejnego dystrybutora art. waperskich :(
By MaiArt
#1823366
Timi pisze:Co chwilę czytam o zakończeniu działalności kolejnego dystrybutora art. waperskich :(

To bardzo smutne wieści (miałem przyjemność współpracować z Grzegorzem oraz Zbyszkiem) i mam nadzieję, iż odnajdą się w nowych obszarach działalności :( Powodzenia!!!

Co się zaś tyczy naszego sklepu, to będziemy działać tak długo, jak tylko będą Państwo chcieli kupować nasze produkty. Oczywiście cały czas konkurując jakością oraz ceną :D
By MaiArt
#1824326
Uprzejmie informujemy, iż prawdopodobnie w okresie świąteczno-noworocznym sklep internetowy MaiArt.pl będzie nieczynny.

Prosimy o uwzględnienie przerwy świątecznej w swoich planach zakupowych :roll:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1824327
MaiArt pisze:Uprzejmie informujemy, iż prawdopodobnie w okresie świąteczno-noworocznym sklep internetowy MaiArt.pl będzie nieczynny.

Prosimy o uwzględnienie przerwy świątecznej w swoich planach zakupowych :roll:


Czyli kiedy będzie ostatni dzień wysyłki? Mam nadzieję że moje zamówienie dojdzie do świąt, parę dni nic się nie dzieje a liczyłem że do końca tygodnia dostanę.

Mam małą sugestię co do etykiet na aromatach... Byłaby możliwość dodania informacji na etykiecie, jakie jest sugerowane dawkowanie danego aromatu?
By MaiArt
#1824475
pHarel2403 pisze:Czyli kiedy będzie ostatni dzień wysyłki?

Ostatnia wysyłka będzie w czwartek przed godziną 14, gdyż wtedy przesyłki powinny dotrzeć do Państwa jeszcze przed świętami.
Prosimy nie zostawiać zamówień na ostatnią chwilę :roll:
By MaiArt
#1825070
Jest nam bardzo miło poinformować, iż uzupełniliśmy już stany magazynowe i powróciły do naszej oferty aromaty oraz premiksy:

- aloes,
- multiwitamina,
- pomarańcza,
- wata cukrowa.

Serdecznie przepraszamy za chwilowe ograniczenia w dostępie do powyższych produktów, lecz nie spodziewaliśmy się aż tak dużej ilości zamówień i produkcja nie nadążała za popytem :oops:
By MaiArt
#1825253
Uprzejmie informujemy, iż nastąpiła mała zmiana w planach i w okresie pomiędzy świętami a sylwestrem laboratorium/sklep będzie czynny. Uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej :D
By MaiArt
#1825463
Serdecznie przepraszamy, lecz właśnie sprzedaliśmy ostatnie krople aromatu truskawkowego :oops:
Aromat/premix "Truskawka" oraz "Ciasto truskawkowe" będą dostępne na początku stycznia.
By MaiArt
#1825808
Uprzejmie informujemy, iż wszystkie zamówienia złożone w dniu dzisiejszym będą realizowane od środy 27 stycznia :D
By MaiArt
#1825819
Opsssss... Przepraszam :oops: Człowiek słania się ze zmęczenia na nogach i myśl mu się plącze :oops:
Oczywiście wracamy do pracy 27 grudnia :D
By MaiArt
#1826337
Święta, święta i... po świętach...

Uprzejmie informujemy, iż nasz sklep jest już ponownie otwarty, a my przygotowani do jak najszybszej realizacji Państwa zamówień ;) Serdecznie zapraszamy ;)

Przypominam, iż do każdego zamówienia złożonego do 31 grudnia br dodajemy GRATIS próbkę aromatu COLA :piwo
Awatar użytkownika
By Guziel
#1827626
Mam dwa pytania:
1) Co z aromatem "Tiramisu", czemu nie ma go w ofercie sklepu i czy wróci?
2) Czy planują Państwo wprowadzić przesyłkę pobraniową na tereni Polski? Jeśli tak to kiedy?
By MaiArt
#1827650
Guziel pisze:Mam dwa pytania:
1) Co z aromatem "Tiramisu", czemu nie ma go w ofercie sklepu i czy wróci?
2) Czy planują Państwo wprowadzić przesyłkę pobraniową na tereni Polski? Jeśli tak to kiedy?

Opssss... Moje przeoczenie... Już przystępujemy do produkcji aromatu "Tiramisu" i powinien pojawić się w ofercie w ciągu ok 2 tygodni :oops:
By marti701
#1843099
Złożyłem zamówienie, wybrałem sposób dostawy Inpost Paczkomat i brakuje wyboru do którego ma być wysłane :roll:
Jak realizowana jest dostawa? Do którego paczkomatu?
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1904831
MaiArt pisze:
Michaelred pisze:Sam sklep jak to sklep na prestashop :P Nie ma co się za wiele rozpisywać. Jednak brak możliwości płacenia kartą, wybrania płatności PayU czy chociażby przelewy24 to dla mnie spory minus . Kolejna sprawa to tylko 1 opcja wysyłki. Kurier, pobranie, paczkomat, odbiór na poczcie to już teraz praktycznie standard w zakupach online . Przydałoby się też podpisać umowę z pocztą i zacząć oferować lepsze ceny przesyłek bo 10zl za list priorytetowy to słabo wygląda gdzie ja jako zwykły czlowieczek mogę sobie przez envelo wysłać paczke24 do 2kg za 11zl. Przy okazji to fajnie jakby próbki wróciły do poziomu 2ml *CZAJNICZEK*
BTW. @MaiArt macie na liczniku 1000 postów :zakrecony kolejny powód do świętowania :mrgreen:

Kolejne opcje pojawią się w najbliższej przyszłości ;)

Odświeżam wątek, bo chciałem złożyć zamówienie, ale sam proces finalizacji nie jest, że tak powiem jasny.
Od przytoczonej powyżej odpowiedzi @MaiArt minęły prawie 2 lata - czy coś się zmieniło w kwestii płatności? Jest kwadracik, który można zaptaszkować pt. "płatność przelewem" - ale jakim przelewem, tradycyjnym czy elektronicznym? Nie przechodziłem dalej, bo już w tym momencie trzeba złożyć zamówienie wiążące, z obowiązkiem zapłaty. Ale nie przechodziłem też dalej z innego powodu - jaki jest faktycznie koszt wysyłki?
Cytat z regulaminu sklepu:
"...Koszty dostawy
Zamówienia realizowane na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym priorytetowym, paczką pocztową (Paczka+) lub do wskazanego w zamówieniu paczkomatu InPost. W celu skorzystania z dostawy do paczkomatu prosimy o podanie wybranego przez Państwa paczkomatu (numer lub adres) w okienku uwagi.
Koszt wysyłki zamówień o wartości poniżej 100 zł to 10 zł brutto.
Zamówienia na kwotę powyżej 100 zł wysyłamy gratis...."

No i tu miałem problem, bo w podsumowaniu zamówienia widniał u mnie sposób wysyłki "Paczkomat", ale kwota 15 zł , a nie 10 zł. Wysyłka Pocztą 15 zł, to rozumiem, bo podnieśli ceny i zwykły Kowalski musi za taką przesyłkę zapłacić ok. 18 zł, ale paczkomat za 15 zł? Bez żadnych kombinacji wysyłam paczkomatem za 10,60, ale są też tańsze opcje. Nie mówiąc już o sprzedawcach z Allegro, którzy z małymi wyjątkami, oferują wysyłki za 8,99.
Podsumowując: jeśli zaptaszkuję kwadrat przy płatności przelewm, to mogę zapłacić PayU, Przelewy 24 czy tylko tradycyjny?
Kwota 15 zł za paczkomat jest prawidłowa czy zalogowałem się do jakieś starej wersji sklepu? :wink:
Poprawcie w Regulaminie kwotę wysyłki z 10 zł na ile tam uważacie, bo jest to mylące i co niektórych (jak ja) zmusza do pisania tych nędznych wypocin.
Pozdrawiam
*CZAJNICZEK*
By MaiArt
#1904836
Inpost nie podpisał z nami umowy, gdyż (cytuję z pamięci) "punkt 4 regulaminu zabrania wysyłek produktów ciekłych" i obowiązuje nas cena 14,99 zł.

https://inpost.pl/paczkomaty-odbior-nadanie

Przepraszam za błędne ceny w regulaminie, lecz to jakiś błąd w systemie, gdyż po raz kolejny przywraca starać wersję wpisu. Zaraz poprawię.
By gourmet
#1915355
Przeglądarka, nawet dwie przeglądarki wskazały, że witryna nie jest zabezpieczona. Do poprawki, ktoś może słuchać *BOR*
By gourmet
#1915356
chodzi o maiart.pl oczywiście
By gourmet
#1915364
Krasnal45 pisze:@gourmet
A to, że e-papierosy-forum.pl jest niezabezpieczone, to Cię nie martwi? :mrgreen:

Również, ale to wątek o maiarcie.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.