EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By pawel_doktorek_1993
#1821734
Witam!!!

Poszukuję informacji na temat grzałek do Kangertecha Subox Mini. Jakie pasują??? Gdzie w necie można je zakupić. Znalazłem na e-dymie GRZAŁKĘ KANGERTECH CLAPTON jednak nie do końca wiem czy pasuje ona akurat do tego modelu? Jeżeli nie jakie grzałki polecacie do tego boxa? Z góry dzięki za odpowiedź.
By koala
#1821832
Akurat te grzałki są łatwe do przebudowania ze względu na dużą ilość miejsca, są sklepy, które zajmują się również regeneracją grzałek, więc zawsze można zapytać w swoim vapeshopie, czy świadczą takie usługi.
By pawel_doktorek_1993
#1821911
Krasnal45 pisze:Są w E-dymie.

Na e-dymie mają tylko do 30 watów a by się przydało coś większego ale ogarnąłem też że mają claptony a te mają aż do 70 watów. Będzie wypłata na koncie i będzie kupione hehehe ;-)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1821913
pawel_doktorek_1993, Regulamin Forum się kłania. Nie piszemy posta pod postem, edytujemy.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1821914
pawel_doktorek_1993 pisze:
Krasnal45 pisze:Są w E-dymie.

Na e-dymie mają tylko do 30 watów a by się przydało coś większego ale ogarnąłem też że mają claptony a te mają aż do 70 watów. Będzie wypłata na koncie i będzie kupione hehehe ;-)

Daj spokój, 30 watów dla Subtanka to naprawdę dużo. Jak chcesz lokomotywę to kup sobie lokomotywę a nie męcz poczciwego tanka na dużych mocach.
Do takich głupot to masz wszelakie Smoki.
Zwróć uwagę na dolot powietrza do grzałki. Jest naprawdę mały i jak zapodasz 70 watów to jestem pewien że poczujesz bobra i gorące uderzenie pary w usta. Te Claptony dobrze się sprawują do 40 watów.
By koala
#1821999
Gabriel pisze:Zwróć uwagę na dolot powietrza do grzałki. Jest naprawdę mały i jak zapodasz 70 watów to jestem pewien że poczujesz bobra i gorące uderzenie pary w usta. Te Claptony dobrze się sprawują do 40 watów.


Dokładnie, Clapton na wysokich mocach można używać wygodnie na dripperach. W tankach sam osobiście katuję claptony ~0.4 ohm na max 3V czyli jakieś 25W i działają fenomenalnie.

Na Subtanku można ściągnąć ogromną chmurę na grzałkach 0.5ohm, wystarczy otworzyć szeroko przelot.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.