EPF
Awatar użytkownika
By bartekreaper
#1698105
Kilka dni temu Joyetech zaprezentował nowy sprzęt a raczej zestaw i widzę że nikt go nie przedstawił jeszcze. A więc oto on, Joyetech eVic VTC Dual

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Specification:
Size: 23.00*38.00*86.00mm(with one cell)
 23.00*55.50*86.00mm(with two cells)
Output Mode: RTC/VT (Ni/Ti/SS316)/VW/TCR/BYPASS Modes
Output Wattage: 1-75W(one cell) /150W(two cells)
e-Juice Capacity: 4ml
Resistance Range: 0.05-1.5ohm for VT/TCR mode
 0.1-3.5ohm for VW/BYPASS mode Temperature Range: 100-315°C/ 200-600°F
Colors: Black, White, Burgundy, Blue, Orange
Awatar użytkownika
By suvv
#1698270
Brałbym... jak rolnik dopłaty *SMOKEKING* :wink:
Awatar użytkownika
By SAS
#1730689
Po krótkiej wycieczce do Chin dotarłem razem z nowym nabytkiem do domu. Wiem że nic rewelacyjnego ale cieszy *SMOKEKING*







By Trin32
#1792252
Nie ma się czym chwalić - Th

Zdecydowałem się też na silikonowe etui i przejściówkę na USB

Pierwszą rzeczą jaką wykonałem było wgranie ArcticFox by mieć większą gamę opcji do wyboru.
Vapor dobrze leży w dłoni nawet bez silikonowego etui. Co prawda ułożenie akumulatorów czyni go długim i wąskim, ale w przypadku noszenia w kieszeni ciaśniejszych spodni jest to zaletą.
Porównując do eVica VTC Mini mam wrażenie, że jest lepiej wykonany. Szczególnie główny przycisk jest milszy w dotyku i lepiej osadzony :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
By Papson
#1809219
Evic VTC Dual 18.50 $ darmowy lot od 30 $+

Nie wiem tylko do kiedy trwa promocja. Stąd moje pytanie do posiadaczy czy łapie zawiechy, jak z połączeniem między chipem a bateriami i ogólna kondycja?
By meverick
#1821797
Właśnie od wczoraj mam ten sprzęt i muszę powiedzieć że jestem mega z niego zadowolony. Na początku chciałem kupić VTC mini, ale w dniu promocji 11.11 nie było czarnego koloru :) , więc zamówiłem VTC Dual. Nie wiem dlaczego ludzie kupują mini, skoro w dualu jest opcja z jedną baterią ( aku) i mamy mini, a jak np. gdzieś jedziemy zapinamy dwie baterie i mamy kopcenie przez dwa dni bez potrzeby ładowania ( na rozsądnych watach ). Jestem mile zaskoczony jakością wykonania, bo nie myślałem że jest to wykonane w całości z metalu, zawsze myślałem że jest to plastik. Oczywiście na plus jest też możliwość zmiany oprogramowania. Ja uaktualniłem do najnowszej wersji 4.04 i wgrałem se swoje logo :). Baterii używam sony vtc5. Za moda dałem 20 $ .
By meverick
#1821920
Może ktoś napisać jak przejść na soft Arctic, krok do kroku.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
By meverick
#1822030
Mam jeszcze pytanie: co to jest tryb smart i czym się różni od trybu power, bo i tu i tu ustawiamy moc Waty, to jaka rest różnica ? Oczywiście na sofcie oryginalnym
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.