EPF

Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By PucH2
marki51 pisze:
Hunka pisze:Mój nos węszy prowokację.

Jeszcze o przypadku zwiększania dawki nikotyny na tym forum nie czytałem - mi też to śmierdzi.

To jeszcze mało czytaliście to forum, a szkoda bo wtedy takie dyrdymały nie miały by miejsca.

Stanowcza większość z nas z nikotyną schodzi w dół. Jednak w procesie dostosowawczym różnie to bywa i bywały, były a i będą przypadki że proces jest ten odwrotny. Gdy organizm się ustabilizuje podejmuje się kroki w kierunku eliminacji nikotyny, lub dalej trwa w nowym nałogu. Częste są przypadki że w domu używamy stałą dawkę nikotyny a na dworze, w ciężkiej pracy zwiększone dawki tej trucizny. Warto pobawić się w archeologa bo te i inne zależności dawno zostały tu opisane.

Wasz wuj
PucH2
Awatar użytkownika
By Malowany
AltetendeSkaper pisze:Tak jak przy zwykłych analogach, kto zaczyna od najmocniejszych? :roll:

Na przykład ja tak zacząłem.

Dla mnie jakiś chłystek znowu szuka dziury w całym. Dorośli ludzie zwracają uwagę na interpunkcję i nie zadają głupich pytań, tylko po to, by zebrać atencję.
Krasnal45 dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By Hunka
Malowany pisze:
AltetendeSkaper pisze:Tak jak przy zwykłych analogach, kto zaczyna od najmocniejszych? :roll:

Na przykład ja tak zacząłem.

Ja też.

Myślę że kac przeminął...
Awatar użytkownika
By McGrinn
marki51 pisze:
Hunka pisze:Mój nos węszy prowokację.

Jeszcze o przypadku zwiększania dawki nikotyny na tym forum nie czytałem - mi też to śmierdzi.

Za moim pierwszym podejściem do e-p, wtedy jeszcze na egonowatych, zacząłem na osiemnastkach, po pewnym czasie trzydzieści-kilka bywało za mało.
Awatar użytkownika
By Timi
Niedawno znajomy chciał się pochwalić nową mieszanką. Wziąłem sobie maszka i .... łoooooo mateńko! :zakrecony *CRY* *ZLE2*
Zapomniał mi powiedzieć, że to 18'nastka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By fikaf
Obejrzyj mój krótki poradnik na temat: Jak rzucić e papierosa?
Może to zbliży Cię do celu. :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
fikaf pisze:Obejrzyj mój krótki poradnik na temat: Jak rzucić e papierosa?

Temat jest jak rzucić a nie upuścić :wink: :mrgreen:
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA

Na mikołaja sprawiłem sobie parownik RDTA. Byłem w[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]