EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Krasnal45
#1820142
To rzeczywiście poważna sprawa. Ja też mam problem, bo jak ten "dym" wypuszczam otworem tylnodolnym, to strasznie coś śmierdzi...
Awatar użytkownika
By bea0505
#1820143
Krasnal45 pisze:To rzeczywiście poważna sprawa. Ja też mam problem, bo jak ten "dym" wypuszczam otworem tylnodolnym, to strasznie coś śmierdzi...

bo nie wietrzysz :mrgreen: otwórz okna :monkey:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1820144
To pewnie freon od regulacji ciepłoty tak zalatuje.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1820149
To taki underbober, temat znany na zagranicznych forach :lol:
Awatar użytkownika
By zarthos
#1820154
@domekrap

Odpowiadając na twoje pytanie - tak, najprawdopodobniej zauważyłeś pozostałości po wydychanej chmurze.
Przejedź scierą i po sprawie. Spróbuj natomiast przejechać scierą po smole powstałej po paleniu papierosów (czy też czego innego). Nikt nie mówił że wapowanie jest zdrowe...
Awatar użytkownika
By Julia
#1820323
Osadza się również na ścianach.
Warto pamiętać o tym podczas remontu i umyć je przed malowaniem.
By jaro19591
#1820328
Ja mam sprawdzony od lat sposób na szyby. Od wewnątrz przecieram Plastmalem do konserwacji karoserii (zawiera teflon). W dużym stopniu redukuje osadzanie się czegokolwiek na szybie. Za pierwszym razem natarłem tylko połowę szyby i po jakimś czasie była duża różnica na plus.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1820345
Ciekawe jak to zadziała w samochodzie, ja z kolej wcierałem na szybie od zewnątrz, żadne muchy się nie kleiły, z kolei wycieraczki lepiej zbierały. Teraz co drugi dzień myje płynem do szyb w samochodzie, bo wieczorem nie wiele widać.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.