EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By damianex89
#1819955
Siema.
Potrzebuje jak najszybszej pomocy, gdyż nie jestem w stanie używać mojego evica i już mnie skręca od kilku godzin!!
Sprawa jest taka , że liquid w jakiś sposób dostał się do środka i zmoczył elektronike przy przyciskach odpowiadających za zwiększanie mocy. Stało się to tej nocy i od rana mod świruje. Wygląda to tak jakby przycisk większania mocy był ciągle wciśniety. Wiec w momencie jak wkładam baterie i włączam, moc sama leci w góre w związku z tym nie można też vapować, poniewaz moc stoi na 75W nie da się jej obniżyć , przycisk zwiera ciągle wiec nie można użyć innych.
Próbowałem przedmuchiwać na wszystkie sposoby ale nic to nie dało.

Moje pytania są zatem dwa:
czy moge w jakiś sposob naprawić to bez rozbierania. Czy moge wymoczyć moda w spirytusie ? czy to cos da? jakie są jeszcze opcje na liquid ? wrzucenie do ryżu ??? masakra

Drugie pytanie. Ponieważ aio jest debilnie skonstruowany , jego rozebranie jest ultra ciężkie. Nie da się ściągnąć metalowego pierścienia przy gwincie. Chyba że jest jakiś sposob . W każdym razie, żeby go ściągnąć trzeba mocno obrobić gwint i uszkodzić fizycznie moda. Ktoś może ma jakiś sposob ? Lub wracając do pytania pierwszego jak zrobić czyszczenie bez rozbierania?

Pozdrawiam
By Krasnal45
#1819979
Bez rozbierania raczej tego nie wyczyścisz. Jak rozebrać? Nie wiem, nie mam tego ustrojstwa, ale jak już rozbierzesz (poszukaj na jutubie jakiegoś tutka), to elektronikę trzeba spróbować wykąpać w izopropanolu (IPA). Przypuszczam, że mikroswitch się "skleił".
By damianex89
#1819992
Rozbieranie raczej odpada, potrzeba specjalistycznych narzędzi. Teraz to już generalnie wogole zgasł i ekran pozostaje czarny.

Prawdopodobnie i tak mam już pozamiatane, ale jest szansa na poprawe jak to na noc zanurze w spirytusie, a potem wysusze?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.