EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Niszczyciel1221
#1819800
Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i absolutnie się nie znam jak ustawić moją e fajkę. Na początek (od razu mówię grzałekę mam zamątowaną 0.3ohm) i gdy ustawię na 30w to czuć na początku lekką spalenizną lub coś w ten deseń, zalewam gdzieś do połowy zbiorniczka nastęnie odczekuję 2 godziny i czuć spaleniznę i dziwny smak. Jakieś podpowiedzi co mam robić czy wogóle nową grzałkę mam znów kupić ponieważ to jest już moja 2 grzałka nie chciałbym tego ponownie spieprzyć
Awatar użytkownika
By mister67
#1819809
Oj, ciężko idzie czytanie ?
Polecam lekturę do poduszki topic105777.html
By Niszczyciel1221
#1819810
Przeczytałem i to dużo mi nie daję mam ustawione 30W i czuć spalenizną na dzień dobry czyli co od razu spalone ????
By stefan1.44
#1819813
za długo czekasz,2 h to stanowczo za długo.Zakrop przed zalaniem baniaka grzałkę,bawełna/wata tam umieszczona ma być nasączona.Potem wlej do baniaczka ,odczekaj z 15 min i wapuj :)
Awatar użytkownika
By mister67
#1819816
Sam sobie odpowiedziałeś już, Przypaliłeś nośnik w grzałce, stąd takie a nie inne objawy. Nic nie piszesz jaki masz liquid, ile w nim gliceryny a ile glikolu. Samo zalanie i odstawienie może nie być idealnym rozwiązaniem. Warto nasączyć bezpośrednio watkę w grzałce, jak tu na przykład

Poczytaj trochę a nie oczekuj jak ktoś to zrobi za Ciebie, powyższa grzałka nie występuje tylko w Melo 3. To taka mała podpowiedź ;)
By Niszczyciel1221
#1819818
O i tutaj konkret dzięki wielkie ! Ale jeszcze mały "aneks do umowy" czy jak mi zacznie strzelać to dalej nadaje się do użytu wszystko ?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.