EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Juliiia
#1819604
Cześć wszystkim.
Posiadam Ego one v2 z atomizerem Ego One Mega. Problem zaczął się wczoraj. Wykręciłam grzałkę, ażeby ją wymienić. Dodam, że nie pierwszy raz wymieniałam grzałkę. Skręciłam wszystko z powrotem i jak przyciskałam guzik żeby zacząć palić to nie było ani dymu, ani takiego sączenia jak zawsze tylko ten guzik się cały czas mrygał. Mam już wyrzucać go do śmieci i zacząć płakać czy ktoś dopomoże? :D

Jakieś 2 miesiące temu upadł mi na ziemię i tak dziwnie się przekręcała górna część atomizera, że jedna część była ciut wyżej, a druga niżej ale wszystko normalnie działało. Może ktoś zrozumie o czym tu piszę bo jestem dziewczyną i nie znam się na e-papierosach mimo, że od ponad roku zamiast palić papierosy właśnie palę E :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1819612
A w instrukcji obsługi jest napisane, co oznacza mryganie guzika? Jakbyś przytoczyła fragment, to może mógłbym pomóc.
Awatar użytkownika
By pol
#1819715
Manual

Low voltage protection: When the batery voltage is less 3.3V, the buttonlight flashes for 40 time and the device power-off. Press the button can not power on.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.