EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Monster2017
#1819256
Witam mam pewien problem otóż od jakiegoś czasu mimo różnych liquidów praktycznie w ogóle nie czuję smaku, kupiłem dwie grzałki 0.15 ohma i na każdej to samo, kiedy zalewam te same liquidy na przykład do tv8 big baby lub do sticka, wszystko jest okej. Wiec wina liquidu odpada, grzałka była dobrze zakroplona i cały atozmizer od razu zalany olejkiem. Już nie wiem o co może chodzić. Proszę o pomoc.
By Monster2017
#1819325
Czyli co ? powinienem zlać samą grzałkę, a do atomizera nic i palić ? Chyba nie za mądre od razu bym spalił jakby liquidu nie było .
By Krasnal45
#1819341
Nie używaj proszę na trawniku określeń "olejek", bo tu nic nie smażymy ani się nie opalamy, ani określeń "palić", bo tu niczego nie palimy.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1819375
Kolejny dzieciak pali olejki.
Nie odbierajcie mu tego, bo nic innego nie umie.
My tymczasem spokojnie wapujmy liquidy.

Grzałka ze szprychy to jak ma być smak?
By Monster2017
#1819445
Czemu twierdzisz, że jestem dzieckiem? Nie mam zamiaru nic udowadniać ale w moim otoczeniu osoby dorosłe w tym ja tak określają liquidy. No nie wiem tak się przyjęło. Jeśli tak wygląda pomoc na tym forum to dziękuje wszystkim i przepraszam że użyłem innego znaczenia które było mi bliższe.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1819449
Monster2017 pisze:Czemu twierdzisz, że jestem dzieckiem? Nie mam zamiaru nic udowadniać ale w moim otoczeniu osoby dorosłe w tym ja tak określają liquidy. No nie wiem tak się przyjęło. Jeśli tak wygląda pomoc na tym forum to dziękuje wszystkim i przepraszam że użyłem innego znaczenia które było mi bliższe.

Dziwisz się?
Wejdź na forum motocyklowe i zapytaj jaki kupić "motor" :mrgreen:

Od kilku lat użeramy się z "palaczami olejków" i staramy się aby poprawna nomenklatura nie zanikła w gąszczu internetowego bełkotu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.