EPF
Awatar użytkownika
By szpenio
#1796471
Ciekawa propozycja dla tych co cenią lekkość konstrukcji ;)

Obrazek

Obrazek


...i krótkie wideo w "innym" języku ;)



Ciekaw jestem co o tym myślicie bo mnie osobiście kusi to pudełko :)
Awatar użytkownika
By szpenio
#1819383
Jakoś cicho w temacie to podrzucę kilka fotek z ostatnich zakupów ;)

Ogólnie box bardzo "fajny".
Miły w dotyku i bardzo, ale to bardzo lekki! Aż dziwnie się to odczuwa bo człowiek przyzwyczajony do "klocków" z amelinium ;)
W miarę długo trzymają aku.
Wszystkie przyciski pracują ładnie, z wyczuwalnym klikiem, nic też nie grucha :)
TC nie sprawdzałem bo na co dzień nie używam.
Lekkie opóźnienie startu po naciśnięciu "fire" (po wygaszonym wyświetlaczu).
To akurat chyba jest typowe dla Tesli, bo kiedyś już w jakimś innym modelu to zauważyłem. Jednak wg mnie w niczym to nie przeszkadza.

Ogólnie wykonanie nie pozostawia wile do życzenia. Udany zakup :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
By gourmet
#1819431
Cóż, możemy przez szybę polizać. Dalmatyńczyk super.
By Mikael
#1835347
Witam, dzisiaj chciałbym zrecenzować i opowiedzieć trochę o Tesli WYE 200w. Jest to mod typu box, produkowany przez dobrze znaną między innymi z modelu Punk 220w czyli jeden z najładniejszych boxów ostatnich czasów, przynajmniej według mnie, który możliwe że w najbliższym czasie także zrecenzuje. Ale wracając do tematu, model WYE 200 jest zwykłym eletronicznym boxem zasilanym dwoma akumulatorami 18650. Design samego moda jest bardzo przyjemny dla oka, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, nakrapiany małymi plamkami. Całość wygląda bardzo estetycznie i cieszy wzrok. Posiada dość mały wyświetlacz, nie mniej jednak interfejs jest czytelny i raczej nie da się w nim zgubić. Na przednim panelu znajdują się 3 łatwo dostępne przyciski do operowania interfejsem, które zbytnio nie odstają i ładnie komponują się z całym modem. Ale dość słodzenia o wyglądzie, przejdźmy do rzeczy czysto technicznych.
Jak już wspominałem zasilany jest dwoma ogniwami 18650, dodatkowo możliwość ładowania przez usb, nie mniej jednak polecam raczej ładowanie ogniw osobno ładowarką manualną. Jak sama nazwa mówi, maksymalna ilość watów podawanych do grzałki to 200 w i myślę że to wystarczająca moc, a maksymalna moc wyjściowa to 8,4 V.
Sprzęcik posiada 4 tryby użytkowania: Normal/Hard/Soft i User. Aby wejść w ustawienia należy kliknąć 4 razy główny przycisk, a ustawień jest sporo, ponieważ możemy dostosować ustawienia idealnie pod siebie.
Jeśli chodzi o wykonanie, to nasza tesla jest w większości wykonana z grubego Abs'u dobrej jakości, więc nic nie strzela, nie skrzypi, ani się nie łamie. Tylna klapka zapinana na małe magnesiki, trzyma się dość dobrze i raczej nie wypadnie przy normalnym użytkowaniu. Całość jest bardzo lekka, co jest wielkim atutem, ponieważ waży jedynie 65 g. Wymiary naszego boxa to 82/42/39 mm, więc do najmniejszych nie należy, ale mimo wszystko nie jest wielką krową.
Gwint tradycyjne 510, ja osobiście używałem go z atomizerem Blitzen Rta od geekvape. Cena tego ustrojstwa to około 250 zł. Podsumowując, jest to bardzo fajny, świetnie wyglądający i przede wszystkim lekki mod, który nadaje się zarówno dla początkujących vaperów, jak i dla starych wyjadaczy. Ja osobiście mogę go polecić.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Pstryczek
#1854434
Witam.
Mam taki problem ,: posiadam białą teslecigs wye200w i z racji tego że dużo jej używam i nie zawsze dbam o to by myć ręce przed użyciem , jest ona strasznie brudna. Wykonana jest z zewnątrz niestety z tak dziwnego materiału że nijak nie umiem tego wyczyścić. Proszę o jakieś rady :oops: :oops: :oops:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.