EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By EDIT
#1818672
Witam,

Posiadam problem pewnien z moim tankiem. Kiedy normalnie go pale, czuje ze powietrze jakby nie docieralo mimo ze wyloty powietrza sa otwarte. Liquid rowniez strasznie sie wylewa... jaki moze byc tego powod?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1818674
Zrób zdjęcie swojego setupu. Tak trudno coś wywnioskować.
By EDIT
#1818676
Dokladnie stąd sie wylewa:

Obrazek

a tak ogolnie wyglada grzałka:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1818684
Przecież masz zatkane otwory powietrzne watą. Wąsy waty, przechodzące przez grzałkę, wpuszcza się tylko w te rynienki po bokach a kanał powietrzny ( ten pod grzałką ) nie może być zakryty.
By EDIT
#1818685
Gabriel pisze:Przecież masz zatkane otwory powietrzne watą. Wąsy waty, przechodzące przez grzałkę, wpuszcza się tylko w te rynienki po bokach a kanał powietrzny ( ten pod grzałką ) nie może być zakryty.


mógłbyś to zobrazować?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1818687
EDIT pisze:
Gabriel pisze:Przecież masz zatkane otwory powietrzne watą. Wąsy waty, przechodzące przez grzałkę, wpuszcza się tylko w te rynienki po bokach a kanał powietrzny ( ten pod grzałką ) nie może być zakryty.


mógłbyś to zobrazować?

Noż K... :twisted: Co mam zobrazować? Pod grzałką masz wielkie otwory po zbóju, a TY zasłoniłeś je całkiem watą. To którędy ma powietrze na grzałki docierać? Jeszcze nie kumasz?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 15:09 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
By EDIT
#1818689
dobra ogarnąłem xd. sory jestem totalnym laikiem jeżeli o to chodzi xd

przy okazji, wata ma byc wepchnięta w te otwory?:

Obrazek
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1818695
EDIT pisze:dobra ogarnąłem xd. sory jestem totalnym laikiem jeżeli o to chodzi xd

przy okazji, wata ma byc wepchnięta w te otwory?:

Obrazek

Tak, w te otwory. Tak trochę poniżej tego pierścienia. Natomiast kanały powietrzne odsłonięte. Koniec wywodu *SMOKEKING*
By EDIT
#1818698
a jezeli chodzi o wycieki w tamtym miejscu to co z tym zrobic? :P
By Krasnal45
#1818699
Uszczelki pod szkiełkiem i oringi na bazie powymieniaj.
By Krasnal45
#1819041
Ano, więc taka dupiata konstrukcja po prostu. Może nie tyle dupiata konstrukcja, co dupiate wykonanie poszczególnych egzemplarzy. Nie będę się wymądrzał, bo nie miałem go nigdy na stanie, choć kiedyś miałem na niego ochotę. Podobnie ma się sprawa z Merlinem. Raz go tylko sobie rozebrałem na czynniki pierwsze, poskładałem i podziękowałem. Trzymam się z dala od sprzętu, gdzie elementy bazy są pasowane na wcisk i praktycznie nierozbieralne. Jedyny wyjątek to TGT.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1819069
Chyba wszystkie tanki by geekvape są ciężkie do okiełznania, wydaje mi się że robią to trochę na pałe, jest smak, ale i dużo mordęgi. Bo jak się już zrobi setup, co dobrze smaczy i się w miarę nie moczy, to zakres mocy 5W w tą i w tą, bo inaczej bober, albo moczenie

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.