EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Marcinn232
#1818999
Witam, posiadam od czterech miesięcy I JUSTA S DAZZLING. Zakupiłem go nowego na stronie Heawen Gifts, i mam pytanie do użytkowników tego modelu. Po przyjściu przesyłki zamontowałem w nim grzałkę 0,18 OHM i dalej ją mam i nie spaliła mi się jeszcze ale zdziwiło mnie to że jak na baterię o pojemności 3000 MAH IJUST rozładowuje mi się po 24h użytkowania i wspomnę że palę z umiarkowaniem, normalnie ale przy intensywniejszym użytkowaniu np na imprezie I JUST ma 29 procent baterii po 3 godzinach bo szybciej miga dioda i wiem że ma 29 bo stale obserwuję tą diodę. Wspomnę że ładuję go do pełna przez równe 4 godziny tak jak pisze producent, nie patrzę na tą czerwoną diodę jak się ładuje tylko odpinam go po czterech godzinach. I bardzo dbam o niego. i nie wiem czy to ta grzałka 0,18 OHM która startuję od 50 wat do 80 tak pobiera baterię i czy jak mi się spali czy zużyje to jak zamontuję grzałkę 0,3 OHM która zaczyna od 30 wat nie będzie tak zużywała baterii i I JUST będzie dłużej trzymał baterię? POMÓŻCIE
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1819002
Marcinn232 pisze:Witam, posiadam od czterech miesięcy I JUSTA S DAZZLING. Z.. Po przyjściu przesyłki zamontowałem w nim grzałkę 0,18 OHM i dalej ją mam i nie spaliła mi się jeszcze.........


:shock: Mistrzu.

Sorry, ale co do dalszej części posta się nie wypowiem, nadal zbieram szczękę z podłogi.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1819004
Cytat Lema pasuje, jak rzadko...
By Krasnal45
#1819042
Oj tam, człowiek przez te cztery miesiące tylko cztery baniaki odparował. Ot i zagadka rozwiązana :mrgreen:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.