EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By AltetendeSkaper
Właśnie w tym problem na tych wykresach zupełnie się nie znam, ale wstępnie widzę, że raczej bez tragedii. Z drugiej strony wiem, jakie Efesty miały opinie z 2-3 lata temu a na temat tego konkretnego akusa nie mogę znaleźć jakiś opini w internecie potwierdzających lub zaprzeczających tym testom.

Może jednak lepiej bezpiecznie wybrać HG2 albo VTC6?
By AltetendeSkaper
Dziękuję za szybką odpowiedź

Mając do wyboru
Tobeco Hurricane
GeekVape Avocado 24
GOBLINA MINI V2
OBS CRIUS
Merlina mini
GEEKVAPE GRIFFIN 25 PLUS

Co najlepiej wybrać pod smaczenie na jakiś prostych setupach?
Mogą być gotowe druty jak claptony od UD etc.
jednak nie mam sam czasu ani cierpliwości do zwijania sam takich dzieł sztuki.
Awatar użytkownika
By Ariusz
Co Ty ciągle z tym czasem, cierpliwością i dziełami sztuki. Najprostsza grzałka do smaku, nakręcone 5-7 zwojów z 0.3 na 3mm to 5 minut i takie coś wystarczy Ci na kilka miesięcy. Często jedynie zmieniasz watkę, a to robisz i tak bez względu na rodzaj grzałki.
By AltetendeSkaper
Dobrze i właśnie w takie setupy celuje, zwyczajnie nie mam zamiaru bawić się wiertarkami w kręcenie jakichś molochów.
Co do atomizerów, powyżej który będzie najmniej problematyczny i najlepiej odda smak?

Przy zmianie nośnika i tak zawsze wymieniam całą grzałkę, jak mam chwile wolnego czasu to robie zawsze z 10 gotowych identycznych grzałek na zapas. Mój stały setup do suboxa to 0.4 kanthal D na 0.25 średnicy
5-6 zwojów z równymi przerwami.
Właśnie o coś takiego mi chodzi, abym mógł w wolnych chwilach zrobić na zapas więcej grzałek i nie martwić się o to, że dałem milimetr nośnika więcej z jednej strony więc zaraz będą przecieki etc.
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:Merlin.

*GOOD*

@AltetendeSkaper 2 bazy w zestawie, singel i dual. Niestety Merlin mini ma tylko 2ml.
By AltetendeSkaper
bulit73 pisze:
Krasnal45 pisze:Merlin.

*GOOD*

@AltetendeSkaper 2 bazy w zestawie, singel i dual. Niestety Merlin mini ma tylko 2ml.

Jeśli nie znika to w 30 min to mi nie przeszkadza raczej na single coil.
Baniak suboxa wchłaniam w 1,5 godziny jak się dobrze przyssam.

Krasnal45 pisze:Na bazarku sie właśnie K5 pojawił.

To Melin czy K5 co sprawl mi mniej problemów w setupie?:D
By AltetendeSkaper
Krasnal45 pisze:Merlin, ale ja bym jednego K5 wybrał zamiast dwa Merliny.

Ja się boję klonów, bo z samego początku miałem klona kajtka jakiegoś to albo cyrki z uszczelkami, przepływem powietrza, albo trzeba nawiercać otwory na liquid w bazie etc..
Czegoś takiego chce uniknąć jak ognia.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Są klony i klony. Z 90% forumowiczów kupuje klony i sobie chwali. Natomiast to co było kiedyś to było kiedyś. Ja sam też mam klony ( K5, TGT 3. Hussar ) i złego słowa o nich nie powiem. *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*
By AltetendeSkaper
Gabriel pisze:Są klony i klony. Z 90% forumowiczów kupuje klony i sobie chwali. Natomiast to co było kiedyś to było kiedyś. Ja sam też mam klony ( K5, TGT 3. Hussar ) i złego słowa o nich nie powiem. *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*

Domyślam się, że z klonami bywa różnie.
Wielu parowników nie testowałem, ale subtank jest dla mnie, na razie wzorem. Smak oddaje przyzwoicie,
setup czego tam nie wciśniesz i jak waty nie upchniesz i tak działa. Główny jego minus to paskudnie odchodząca farba nawet w środku co zaczyna być problematyczne, gdy w liquidzie zaczynają pływać mi jakieś czarne kawałki odprysków.

Wyobraźcie sobie, że macie iść do lasu na tydzień z jednym parownikiem do dyspozycji macie gotową grzałkę i jeden śrubokręt co jest dla was takim pewniakiem, aby zabrać go w dłuższą podróż bez obaw, że was zawiedzie? Dla mnie czasem takie warunki bojowe są normą dlatego, gdy pojawia się problem zaraz uciekam do papierosów albo fajki a tego chce uniknąć posiadając na zapas dwa pewne parowniki aby będąc X kilometrów od domu móc zaspokoić swój nałóg.
Awatar użytkownika
By Gabriel
To do lasu wziął bym Kayfuna V5 lub Taifuna GT 3. Setup łatwiejszy niż nawet w Subtanku, żadna farba z nich nie złazi no i szybkie tankowanie od góry. Oprócz tego Kayfun v5 ma w zestawie metalowy zbiornik, którego nic nie ruszy przy ewentualnym upadku. :zakrecony
By AltetendeSkaper
Gabriel pisze:To do lasu wziął bym Kayfuna V5 lub Taifuna GT 3. Setup łatwiejszy niż nawet w Subtanku, żadna farba z nich nie złazi no i szybkie tankowanie od góry. Oprócz tego Kayfun v5 ma w zestawie metalowy zbiornik, którego nic nie ruszy przy ewentualnym upadku. :zakrecony

Mowa o klonie czy oryginale?
jeśli klonie to jakim dokładnie bo z tego co wiem są przynajmniej 3 różne :roll:
Awatar użytkownika
By Gabriel
Kayfuna v5 mam klony z Tobecco i SXK, klony Tgt 3 mam z SXK i Coopervape. Wszystkie działają bez zarzutów. Piszę tutaj o klonach bo oryginałów nie mam ponieważ mnie nie stać dać za parownik około 150 euro.
Awatar użytkownika
By macieq03
AltetendeSkaper pisze:
Wyobraźcie sobie, że macie iść do lasu na tydzień z jednym parownikiem do dyspozycji macie gotową grzałkę i jeden śrubokręt co jest dla was takim pewniakiem, aby zabrać go w dłuższą podróż bez obaw, że was zawiedzie? Dla mnie czasem takie warunki bojowe są normą dlatego, gdy pojawia się problem zaraz uciekam do papierosów albo fajki a tego chce uniknąć posiadając na zapas dwa pewne parowniki aby będąc X kilometrów od domu móc zaspokoić swój nałóg.

Ja ostatnio przesiedziałem nie tydzień, a dwa, z dala od domu. Na wyposażeniu miałem Kayfuna Lite (co prawda dwie sztuki) ,ale drugiego wcale nie używałem.
Parownik zalany Miętą , podpięty pod Skarabeusza.

Kayfun niestety klon.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By AltetendeSkaper
macieq03 pisze:Ja ostatnio przesiedziałem nie tydzień, a dwa, z dala od domu. Na wyposażeniu miałem Kayfuna Lite (co prawda dwie sztuki) ,ale drugiego wcale nie używałem.
Parownik zalany Miętą , podpięty pod Skarabeusza.

Kayfun niestety klon.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Kocham mix mięt inawery :wink:
Mam taki problem, że smak lepiej odczuwam dopaszczowo, ale nawyk mam dopłucny przy zaciąganiu i wtedy prawie nie czuje smaku. Jeśli sięgam po epapierosa bezmyślnie np. pracując i nie skupiam się na tym, aby wapować jak trzeba to i tak smaku nie poczuje. Dlatego przyda się chyba coś co zmusi mnie do palenia dopaszczowego, bo jak rozumiem, aby dopłucnie osiągnąć takie walory smakowe, musiałbym zainwestować w jakiegoś molocha na gigantyczne grzałki, który odparowuje pół baniaka za jednym zaciągnięciem a takowych setupów zawyczajnie nie chce mi się kręcić :D

Pomijając fakt, że na subtanku potrafię wypalić 3,5 baniaka jednego dnia, co za tym idzie wyjezdzając na dłużej średnio mi się uśmiecha branie zapasu 4 szklanych buteleczek po 50ml
dodając do tego 2 baterie, 2 boxy, 2 parowniki, ładowarkę i już robi się zbędna torba rupieci..
Awatar użytkownika
By Krasnal45
AltetendeSkaper pisze:zawyczajnie nie chce mi się kręcić :D

AltetendeSkaper pisze: średnio mi się uśmiecha branie zapasu 4 szklanych buteleczek po 50ml

To weź dwie plastikowe po 100ml
AltetendeSkaper pisze:dodając do tego 2 baterie, 2 boxy, 2 parowniki, ładowarkę i już robi się zbędna torba rupieci..

Wiesz co, może rzeczywiście, lepiej zainwestuj w ten wagon Marlborasów...
PucH2 dał(a) plusa

Chcąc umożliwić Państwu wyrobienie sobie własnej,[…]

E papieros na początek

Witam. Chcę przesiąść się na e papierosa . Cena za[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Witam, Poszukuję liquidów tytoniowych o smaku pod[…]