EPF

By FlashGordon
rafik87 pisze:
sikor370 pisze:Masz tego kolorowego z tym ringiem do góry? Bo mój ma być niebieski i z tym top fill ringiem.... dlatego tak długo czekam

Sprawdź czy nie będzie lał przez pierwsze partie kolorowych miały jakąś wadę konstrukcyjną przy przedłużce komina , ja też zamówiłem dodatkowo niebieskiego miałbym go już po premierze ale "znajomy chińczyk" powiedział że nie wyśle mi tanka z takim defektem, więc cały czas czekam aż maj friend będzie miał wersję nie cieczącą

Zainteresuj się azerothem RTA z coilarta, podobno killer ammita duala i kilyna, czekam na dostawę.

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Ten coilart to kopia Trolla albo odwrotnie, tylko słupki klasyczne. Nic szczególnego jeśli chodzi o smak w przypadku Trolla, poza tym, że wkurza mnie ten parownik :)
Kylin przy dobrych grzałkach daje lepszy smak.
Awatar użytkownika
By rafik87
FlashGordon pisze:
rafik87 pisze:
sikor370 pisze:Masz tego kolorowego z tym ringiem do góry? Bo mój ma być niebieski i z tym top fill ringiem.... dlatego tak długo czekam

Sprawdź czy nie będzie lał przez pierwsze partie kolorowych miały jakąś wadę konstrukcyjną przy przedłużce komina , ja też zamówiłem dodatkowo niebieskiego miałbym go już po premierze ale "znajomy chińczyk" powiedział że nie wyśle mi tanka z takim defektem, więc cały czas czekam aż maj friend będzie miał wersję nie cieczącą

Zainteresuj się azerothem RTA z coilarta, podobno killer ammita duala i kilyna, czekam na dostawę.

Ten coilart to kopia Trolla albo odwrotnie, tylko słupki klasyczne. Nic szczególnego jeśli chodzi o smak w przypadku Trolla, poza tym, że wkurza mnie ten parownik :)
Kylin przy dobrych grzałkach daje lepszy smak.

Kopia trolla tak jeśli używasz go na decku velocity, ale jak wkręcisz drugi z zestawu może zrobić się ciekawiej

By FlashGordon
@rafik87: Ha, tylko trudność w budowie symetrycznych grzałek i watowania jest o wiele większa, albo po prostu ze mnie kiepski majster, bo nie wiem czy bym podołał temu by uzyskać zadowalający efekt ;)
Awatar użytkownika
By rafik87
FlashGordon pisze:@rafik87: Ha, tylko trudność w budowie symetrycznych grzałek i watowania jest o wiele większa, albo po prostu ze mnie kiepski majster, bo nie wiem czy bym podołał temu by uzyskać zadowalający efekt ;)

Oglądałem recenzje i praktycznie każdy podchodził do niego tak jak Ty, prawda jest taka że jak nie spróbujemy to się nie przekonamy

Awatar użytkownika
By sikor370
Po dwóch miesiącach bez jednego dnia przyszedł:
Obrazek
By FlashGordon
sikor370 pisze:Po dwóch miesiącach bez jednego dnia przyszedł:
Obrazek

Jak wrażenia, co siedzi w środku?
Napisz coś jak możesz, z zew. Każdy wie jak wygląda :)
Awatar użytkownika
By sikor370
FlashGordon pisze:Jak wrażenia, co siedzi w środku?

Obiecałem go/byłem umówiony na użyczenie go na sesję fotograficzną i uzbrojenie go w grzałki najwyższych lotów... więc jutro mnie opuszcza i jak wróci za kilka dni to napiszę... :)
By FlashGordon
sikor370 pisze:
FlashGordon pisze:Jak wrażenia, co siedzi w środku?

Obiecałem go/byłem umówiony na użyczenie go na sesję fotograficzną i uzbrojenie go w grzałki najwyższych lotów... więc jutro mnie opuszcza i jak wróci za kilka dni to napiszę... :)

Ha, ciekaw jestem, podejrzewam nawet kto będzie go uzbrajał, więc nie może nie być super :)
Awatar użytkownika
By Bazalt
rafik87 pisze:Sprawdź czy nie będzie lał przez pierwsze partie kolorowych miały jakąś wadę konstrukcyjną przy przedłużce komina , ja też zamówiłem dodatkowo niebieskiego miałbym go już po premierze ale "znajomy chińczyk" powiedział że nie wyśle mi tanka z takim defektem, więc cały czas czekam aż maj friend będzie miał wersję nie cieczącą

masz może już jakieś info czy są już poprawione wersje bez wycieków ?

sikor370 pisze:Obiecałem go/byłem umówiony na użyczenie go na sesję fotograficzną i uzbrojenie go w grzałki najwyższych lotów... więc jutro mnie opuszcza i jak wróci za kilka dni to napiszę... :)

powrócił już kylin ? jeśli tak to z niecierpliwością czekam na recenzje ;)
Awatar użytkownika
By sikor370
Bazalt pisze:powrócił już kylin ? jeśli tak to z niecierpliwością czekam na recenzje ;)

Jeszcze nie. A ja nie dopytuje, nie poganiam :)
Awatar użytkownika
By rafik87
Bazalt pisze:masz może już jakieś info czy są już poprawione wersje bez wycieków ?

Jeszcze nic mi nie wiadomo, cały czas czekam, wiem tylko że dostawa siedzi na WERze a w niej moje szpargały
By Mikuś
Mi jakoś Kylin średnio podpasowal. Kupiłem stosunkowo niedawno wersje czarna. Smaczek owszem, oddaje fajnie, według mnie na równi Ammitem. Albo ja nie umiem w tym układać nośnika albo coś jest nie tak z jego konstrukcja, bo ciągle podcieka. Chociaż sklanialbym się ku drugiej opcji bo slyszalem podobne opinie.
Awatar użytkownika
By rafik87
Z tym to akurat jest urok tego baniak, nie tyle podcieka co zbierają się skropliny pod pierścieniem regulacji AH, niestety takie zjawisko występuje w większości tych atomizerów (V2 jeszcze nie sprawdzałem) i to bez znaczenia jak ułożymy watę

By swirusx84
witajcie właśnie przymierzam się do zakupu kylina tylko nie wiem jaki wybrać zwykłego czy z topfiling, jest jakaś znacząca różnica w użytkowaniu??
Awatar użytkownika
By rafik87
swirusx84 pisze:witajcie właśnie przymierzam się do zakupu kylina tylko nie wiem jaki wybrać zwykłego czy z topfiling, jest jakaś znacząca różnica w użytkowaniu??
V2 jeszcze mało co osób używało, trzeba poczekać aż pojawią się jakieś pierwsze recenzje. Jeśli nie przeszkadzają Ci bolączki V1 to ją bierz, ja osobiście bym się jednak wstrzymał i poczekał na opinie o nowszej wersji

Awatar użytkownika
By sikor370
Obrazek
Obrazek

..... TooCruel Coils jakby ktoś pytał :)

Strasznie duży ma to przeciąg. W 1/3 mam otwarty..
Awatar użytkownika
By TooCruel
sikor370 pisze:... TooCruel Coils jakby ktoś pytał :)

Strasznie duży ma to przeciąg. W 1/3 mam otwarty..

Ano dziękuję za wypożyczenie Kylina na testy i do zdjęć. Za ok 2 tyg powinny być już na moim IG(czekają na obróbkę). Surówka po wyrównaniu ostrości:
Obrazek
Rdzenie 0,2mm, owijka/ oplot 5 loops po przekątnej 0,12mm... Wypadkowa rezystancja odnotowana: 0,23Ohm/dual... Tego splotu miałem pewnie z 4-5 odcinków(powstał ok rok temu), ale wybitnie przez ten czas nie mógł doczekać się na kompatybilny parownik...

Takie podpowiedzi po szybkich testach(w sumie miałem na nie tylko 2 dni):
1. Przy dobrym wickowaniu / doborze grzałki / parametrów mocy / gęstości liquidu(60/40+) ta konstrukcja nie ma prawa się pocić.
2. Ładowanie do niej grzałek zbudowanych na rdzeniach 0,3-0,4mm początkowo przekreśliło całkowicie przyzwoitą pracę Kylina, dopiero przejście na micro coile wyciągnęło z niej multum smaku.
3. Z uwagi na ogromny przeciąg i LH jest wręcz idealna na 3 grzałki x 2,5mm(2 układamy na bocznych LH i 1 wędruje w środek - na takiej konfiguracji spisywał się najlepiej / takie zagęszczenie średnio prezentowało się na zdjęciach, więc zostawiłem 2 szt, ale dość agresywnie pracujące po lusterkowaniu...).
Awatar użytkownika
By wojto0o
ja tam sobie nie mogę poradzić z kylinem v1.1
bobrzy mi za każdym razem
tyle grzał zrobiłem, tyle nosników nawymieniałęm
i nie ogarniam, ma ktoś jakieś sztywne zasady , które warto stosować w tym czajniku ?

edit:
dodam ze używam lq 70vg
Awatar użytkownika
By Gabriel
Nie wiem jaki konkretnie robisz setup ale spróbuj dać mniej waty i watów. *CZAJNICZEK*
Moje grzałki to Claptony ( 0,4 rdzeń, 0,15 owijka ) Nakręcone po 6 zwojów na średnicy 3 mm. 40 watów wystarczy. Jest chmura i dobry smak. :D
Awatar użytkownika
By wojto0o
a ile ohm ? jesli mogłbym wiedzieć ?
wata moze byc muji ? czy Platinum Blend ?
bo cierpliwosc moja sie juz pomalu konczy :D
Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Dobór nowego zestawu

Przymierzam się do kupna nowego sprzętu, dlatego p[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]