EPF

Awatar użytkownika
By sikor370
rafik87 pisze:
sikor370 pisze:Gdzie do niego sa jakies silicony do dostania... najlepiej w PL?
A panele ktos gdzies widzial i w jakich cenach?

Paneli jeszcze nikt nie widział i chyba nie zobaczy, z niego możesz zdjąć tylko pokrywę z jednej strony (tą od akusów) druga strona jest przymocowana na stałe. Odkręcić się to da ale wiąże się to z utratą gwarancji

Wysłane z X600

Nie wiem czy o to samo nam chodzi ale w q class oba panele/pokrywy sa na magnesy i zdejmowane.
I trzymajac go w rekach mimowolnie sie nimi czlowiek bawi... odrywajac i przyklejajac spowrotem... dlatego pytam o silicon :)
Awatar użytkownika
By arturbig
Witam. Czy atomizery 25 mi średnicy wystają poza obrys modzika? Nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów.
Awatar użytkownika
By sikor370
arturbig pisze:Witam. Czy atomizery 25 mi średnicy wystają poza obrys modzika? Nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów.

Konektor/podstawa pod parownik ma jakieś 23mm
By xhubertx
Właśnie stałem się posiadaczem SX Mini Q Mini. Szukam niedużego parownika, który dobrze prezentowałby się na tym sprzęcie a jednocześnie świetnie smaczył.
Co polecacie ? Posiada może ktoś taki sprzęt i mógłby zaprezentować fotki z przykładowymi parownikami ?
Awatar użytkownika
By bulit73
xhubertx pisze:Właśnie stałem się posiadaczem SX Mini Q Mini. Szukam niedużego parownika, który dobrze prezentowałby się na tym sprzęcie a jednocześnie świetnie smaczył.
Co polecacie ? Posiada może ktoś taki sprzęt i mógłby zaprezentować fotki z przykładowymi parownikami ?

Jutro w ciągu dnia pstryknę foty.

Od góry: Skyline, Kayfun 5 mini, Merlin z top capem.
By xhubertx
Dzięki za foty, z merlinem chyba najlepiej sie prezentuje.
No nic... pozostaje mi teraz szukać dobrego parownika.
Awatar użytkownika
By bulit73
xhubertx pisze:Dzięki za foty, z merlinem chyba najlepiej sie prezentuje.
No nic... pozostaje mi teraz szukać dobrego parownika.

Nie patrz na to z którym najlepiej się prezentuje ale na to, który parownik będzie pasował Tobie :D
W tym przypadku, wszystkie 3 są godne uwagi.
Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Dobór nowego zestawu

Przymierzam się do kupna nowego sprzętu, dlatego p[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]