EPF

Awatar użytkownika
By mbodmk
Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji
Awatar użytkownika
By MaiArt
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
Nie podbijamy sobie oczu, nie szczypiemy się, nie popychamy i nie turlamy sobą wzajemnie po trawniku.
Pielęgnujemy przyjaźń, dobroć, mądrość, empatię i..
dobra, lepiej już tu posprzątam. :lol:

No. *COOL*
Krasnal45 dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By snoopher
MaiArt pisze:
mbodmk pisze:Jeśli można to ja też poproszę o próbkę z nowej produkcji

Bardzo chętnie udostępnimy kolejne próbki naszej najnowszej kompozycji (roboczo nazwanej "Banana bisquit"), lecz poczekajmy na pierwsze wyniki Państwa testów ;)

Trzeba było tak od razu .
Pamiętam, że kiedyś w ofercie liquidów było coś tego typu, chyba nawet tak samo się nazywało i ... brakuje mi tego, a chętnie bym spróbował.
Kolor pamiętam taki rudawo - brązowy ;)
Jakby komuś nie podeszło i już by się nawąchał to też chętnie przygarnę, bo po smakowaniu nic nie zostanie.
Ja niestety jestem "noga" w mieszaniu smaków, większość solo średnio mi podchodzi, ale wiem, że da się coś zmieszać z czymś i wychodzi dobre coś 8)
Dlatego też owoce lasu mi bardzo podeszły :mrgreen:
Awatar użytkownika
By MaiArt
Temat przeniesiony z działu, w którym Regulamin nie pozwala mi odpowiadać:
zubek59 pisze:Tropicana czyli połączenie banan + kokos + limetka (już jej nie ma w sklepie wapujemy). Jak widać, każdy ma swój gust:)

"Tropicana" liquid i "Tropicana" aromat, to dwie całkowicie różne kompozycje. Nosimy się z zamiarem przywrócenia aromatu znanego z pierwotnej wersji tego produktu, lecz nastąpi to najwcześniej po uruchomieniu naszej nowej platformy sprzedaży http://www.maiart.pl :D
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Dobór nowego zestawu

Przymierzam się do kupna nowego sprzętu, dlatego p[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]