EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By MrSkallu
#1818145
Witam. Nie wiem czy byl podobny temat, ale chcialbym pozostawic po sobie jakas spuscizne i za razem zachecic uzytkownikow do dyskusji na temat problemu jakim jest ustawa o zaakcyzowaniu plynow stosowanych do EIN.

Chcialbym wspomniec ze akcyza ma powstac na nasze ukochane liquidy oraz produkty nowatorskoe (w skrocie bazy). Czy dystrybutorzy nie moga zadzialac w sposob rozdzielenia tych substancji i sprzedazy ich oddzielnie? Chodzi mi o produkcje soczku na zasadzie premixu (koncentrat na 100%vg oraz shot na 100%pg) Smiem watpic ze nasz rzad zaakcyzowalby produkty oddzielnie, gdyz gliceryna i glikol zawarte sa w produktach farmaceutycznych, kosmetologicznych oraz nawet i w spozywczych. Przyczepic sie raczej nie da do kupowania oddzielnie glikolu i gliceryny na stronach internetowych ze w zgledu na niejednoraki sposob ich przeznazenia.

Prosze was uzytkownicy o wasza opinie na ten temat.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By matatiti
#1818151
Każdy płyn, niezależnie czy będzie to samo VG czy PG, który będzie obecny w waperskim sklepie, będzie podlegał akcyzie, więc tu jej nie ominiesz. Poczytałbyś trochę na ten temat, bo było omawiane wielokrotnie na forum, w tematach dotyczących akcyzy, a nie zakładał kolejne.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1818152
MrSkallu pisze:Prosze was uzytkownicy o wasza opinie na ten temat.


Nikt Ci nic nie napisze, gdyż aktualnie wszyscy płaczemy z rozpaczy i ręce są nam potrzebne do nieustającego wycierania nosów.
Jednak, jeśli interesują Cię dyskusje dotyczące akcyzy, przejrzyj sobie wątki w sekcji w której wyprodukowałeś swój.

Przy czym z góry Cię zawiodę.
Co do omijania ustawy: nikt tu nikogo namawiać do, ani popierać tego pomysłu nie będzie.
Na tym forum nie łamiemy prawa, nawet jeśli to mało mądre prawo.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.