EPF

By Jero36
Już niedługo nowość dla dopaszczowcow, powstaje przy współpracy nie byle kogo.ObrazekObrazekObrazek

Wyskrobane Tapatalkiem przy użyciu ZUK Z2 Pro
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017, 06:28 przez Jero36, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By d1roman
Jaka tam nowość. Poprawiony (ładniejszy?) Siren.
By Jero36
d1roman pisze:Jaka tam nowość. Poprawiony (ładniejszy?) Siren.

- dostępne w, wersji 2 ml i w wersji 4 ml.
- o średnicy 24 mm,
- slide top, aby zapobiec usunięcie czegokolwiek ze zbiornika.
- WĄSKI KOMIN DO ODPOWIEDNIEGO MTL
- zaokrąglony dzwon w celu zmniejszenia uwięzionego powietrza, i łatwości
napełniania.
- projekt "Sky Deck" w celu likwidacji powodzi podczas napełniania.
- płynne bariery, które minimalizują powodzie.
- dyfuzor powietrza.
- skośne dno, aby bąbelki powietrza łatwo uciekały.
- pojedynczy lub multi kontroler przepływu powietrza.
- zestaw będzie zawierał: zapasowe szkło, bawełnę, drut do grzałki
(kantal) i dwa różne narzędzia do tworzenia własnej cewki

Dla tych co mają Siren V2 niech się wypowiedzą czy dużo różnic.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
By szoferek
Odkopię nieco. Byłem na zakupach przed Sylwestrem i jedziemy sobie powoli do domku. obadamy co i jak i się odezwę. chyba, że ktoś wcześniej coś ten tego.
By Jero36
szoferek pisze:Odkopię nieco. Byłem na zakupach przed Sylwestrem i jedziemy sobie powoli do domku. obadamy co i jak i się odezwę. chyba, że ktoś wcześniej coś ten tego.
Napisz proszę, jestem bardzo ciekawy opinii. Może rzeczywiście jest innowacyjny.

Awatar użytkownika
By Superlux
Jero36 pisze:
szoferek pisze:Odkopię nieco. Byłem na zakupach przed Sylwestrem i jedziemy sobie powoli do domku. obadamy co i jak i się odezwę. chyba, że ktoś wcześniej coś ten tego.
Napisz proszę, jestem bardzo ciekawy opinii. Może rzeczywiście jest innowacyjny.

Nie ma innowacji. Slide top filling design...ale to już było. Podniesiona baza - Siren v1, v2, Cthulhu MTL, OBS Crius 2. Nawiew powietrza pod grzałką - durszlak zwany szumnie dyfuzorem skopiowany z Siren v1 co akurat nie było chyba najlepszym pomysłem. Z kolei AF to patent z Siren v2 i Nautilusa. Generalnie smaczny parowóz, gdybym się na niego nie wkurzył i nie oddał po pijaku brajdakowi ( taki sylwek był że do dzisiaj szczekam :mrgreen: ) to zapewne nadal byłby ze mną i nadal uważałbym go za jednego z lepszych mtl ( bo imo jest to na pewno czołówka w tej kategorii ).

Jednak jak na tyle hałasu...to nie ma w nim niczego rzeczywiście oryginalnego chyba że uznamy za coś nowatorskiego to że połączono kilka znanych wcześniej patentów w jedną całość. Przechylony potrafił się trochę ulać od góry, tam gdzie znajduje się ukryty pod deklem wlew, znalazłem kilka podobnych opinii w necie więc chyba nie byłem sam...sądzę jednak że to raczej odosobnione przypadki, być może taka partia - nie wiem.

Summa summarum - Siren v2 i Skyline pozostają u mnie wciąż na samym szczycie tabeli, Ares wdarł się do czołówki ale imo nie zniszczył konkurencji. Możliwe że miałem go zbyt krótko żeby go w pełni docenić...

Btw - podobno Phil już planuje 2kę, być może to będzie ten prawdziwy killer.
Awatar użytkownika
By Julia
Mały ot.
Skąd faza ostatnio na unoszenie tej bazy pod grzałkę ? Utknęłam na konstrukcjach w stylu kayfun lite którą znam i rozumiem.
I Ares i Siren ( co by nie mówić teraz topowe parowniki mtl) mają taki myk.
Awatar użytkownika
By Superlux
Julia pisze:Mały ot.
Skąd faza ostatnio na unoszenie tej bazy pod grzałkę ? Utknęłam na konstrukcjach w stylu kayfun lite którą znam i rozumiem.
I Ares i Siren ( co by nie mówić teraz topowe parowniki mtl) mają taki myk.

Teoretycznie ma zapobiegać powodziom, także podczas napełniania ( rzeczywiście - miałem Aresa, mam Syrenkę v2 i to działa ). Po drugie komora jest wyżej, bliżej dripa więc teoretycznie powinno być i cieplej...i smaczniej - imo jest, Siren 2 jest rzeczywiście smakowita.

Btw - Helllloł Julia, kopę lat :D Joe Sakic to się jeszcze w ogóle odzywa ? Pamiętam że często z nim tu rozmawiałaś, np wtedy kiedy bawiliśmy się swoimi Zmaxami :mrgreen:

Pozdróffffka :drinkb
Awatar użytkownika
By szoferek
Jero36 pisze:

Ja się zatrzymałem na TGT II i nic innego mi nie podchodzi. Miałem Skylina i poleciał na bazarek po kilku dniach. Jeśli Ares mi ni podejdzie(o ile dojdzie :mrgreen: ) to będzie z nim podobnie.
E-palę już 500 dni :)

Za 10 dni będę miał okrągłą rocznicę. Nie mam spe[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

e-dym i jego ceny w internecie

Witajcie! Zauważyłem dzisiaj dziwne ceny w sklepie[…]

Reuleaux RX200S

Nowa odsłona popularnego RX200 wyróżniająca się du[…]