EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By XGrzesX
#1817730
Używam obecnie Evic VTC mini wraz z Cubis pro i grzałkami 1,5 Ohm. Zastanawiam się nad wymianą i rozważam zakup albo Evic Aio albo Primo mini. Na pewno będę używał dalej Cubisa Pro i grzałek 1.5. Wiem że Evic Aio ma "wbudowany" atomizer ale to jest to samo co Cubis Pro. Proszę doradźcie co wybrać i dlaczego.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1817733
Tak, do końca nie wiem...ale chyba ten Evic AIO ma przejściówkę, do tego byś mógł korzystać z innych atomizerów ( tak na wszelki wypadek - byś nie popadł w uwielbienie tylko jednego atomizerka ), dlaczego odpuszczasz sobie Evica VTC ?
Awatar użytkownika
By Commedia
#1817796
juventinho pisze:VTwo mini:
1. cena
2. nie do zaje..nia. Rok katuję go na budowie i poza obiciami na obudowie działa jak nowy


Mam dokladnie tak samo, samo silikonowe etui (ktore jest w zestawie) i zyje. A latal, upadal i turlal sie w torebce z innymi przedmiotami (a z damska torebka to wiadomo, w srodku sprzet mozna znalezc jak na budowie :mrgreen: ).
By Krasnal45
#1817797
Commedia pisze: (a z damska torebka to wiadomo, w srodku sprzet mozna znalezc jak na budowie :mrgreen: ).

Mnie to bardziej duży salon kosmetyczny przypomina...
Awatar użytkownika
By Commedia
#1817820
Krasnal45 pisze:
Commedia pisze: (a z damska torebka to wiadomo, w srodku sprzet mozna znalezc jak na budowie :mrgreen: ).

Mnie to bardziej duży salon kosmetyczny przypomina...


Co kobieta to inna torebka... Jak sie pracuje z elektronika to mam w sumie jednoczesnie salon kosmetyczny i budowe - puder do twarzy plus kombinerki. Te ostatnie juz nie do twarzy (chociaz czasem kusi jak klient sie piekli ze po 3 miesiacach uzywania (!) mu sie grzalka zuzyla). 8) / koniec offtopu, przepraszam i milego weekendu wszystkim :)
By XGrzesX
#1817922
Zadowolony jestem z Evic mini ale chciałbym już coś nowego stąd zastanawiam się nad Evic Aio i Primo mini.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.