EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By bea0505
#1392406
tunajerzy pisze:Witam. Szukam receptury na liquid jak najbardziej podobny do wymienionego w tytule. Tak mi sie spodobał, że nie mogę się nachłeptać *SMOKEKING*

nie ma :cry: szukałam , szukałam i nie ma ,to jedyny lq który kupuje ,reszte aro
By elisabeth_
#1816461
A moze ktos znalazl cos podobnego? Sorki ze odkopuje watek ale szukam czegos podobnego do ww smaku, wszystkie inne gotowe smierdza mi orzechem czy skarpeta, King mial genialny ten smak. Pisalam do nich blagalne maile, ale nie chca mi podac receptury ani producenta plynow, nie chca wyprodukowac tego plynu, a kupilabym hurtem naprawde olbrzymia ilosc. Nie smakuja mi inne plyny, owocowe, mietowe, nie moge e-palic nic innego (od 5 lat non stop cherry cigar od kinga, w zeszlym miesiacu skonczyla mi sie ostatnia buteleczka z paroletniego zapasu i jestem zalamana :(
Awatar użytkownika
By PucH2
#1816462
Jest w takim wypadku tylko jeden człowiek który rozwiąże twój problem "Kszywho" i nie pytaj dlaczego i skąd to wiem.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1816474
Niestety ale King ma już dawno wywalone na to. Już dawno a tym bardziej jak weszła dyrektywa, ich podejście do klienta, jeśli chodzi o dostępność ich liquidów jest podejściem poniżej pasa. Ponad dobry rok temu, sam kupowałem od nich hurtowo ( do sklepu ) i żeby mieć pełen asortyment ich liquidów, już wtedy graniczyło to z cudem. Niema co ich błagać bo to już trup a nie sprzedawca.
By elisabeth_
#1816484
O kurcze, widze ze wpisalam odpowiedz nie w tym watku w ktorym chcialam, chodzilo mi o cherry cigar a nie czarna porzeczke. No ale to chyba nie ma znaczenia, bo mam takie same odczucia jak Ty Gabriel. Zostawilam u Kinga naprawde grube tysiace przez te wszystkie lata, a jak na czyms mi naprawde zalezy to umywaja rece.
Moze ktos wie jaka firma im robila liquidy/aromaty? Postaram sie moze zamowic bezposrednio u producenta i metoda pro i bledow moze znajde ten smak
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1816487
Na 100% brali od Dekanga. Jak zaczynałem z nimi współpracę ( z 5 lat temu ) to szczycili się że mają dobre liquidy które robi Dekang. Ciekawe dlaczego teraz zaprzeczają ( obsługa klienta, koń by się uśmiał ) King e-cigar = RIP
By elisabeth_
#1816971
Dzieki za polecenie MaiArt, nie dostalam jeszcze plynu, ale juz mam ochote zostac stala klientka :)
Opisalam cala sytuacje i swoje poszukiwania w mailu do nich, Pan poprosil o adres i wyslal plyn gratis mimo ze prosilam o dane do przelewu :oops:

Czy ten ich Tobacco Cherry choc troszke przypomina Kingowe Cherry Cigar? Bylabym wzniebowzieta. Na razie czekam na przesylke :)
By Krasnal45
#1816981
elisabeth_ pisze:Czy ten ich Tobacco Cherry choc troszke przypomina Kingowe Cherry Cigar? Bylabym wzniebowzieta. Na razie czekam na przesylke :)

IMO bliższe kinga będzie Amphore, albo Tytoń Fajkowy, no ale ponoć każdy ma inaczej zryte kubki smakowe :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1817018
Moja wyobraźnia liqudowa podpowiada, żeby zmieszać niewielką ilość Tabacco Scherry z Amphore. Ewentualnie można jeszcze korygować Tytoniem fajkowym. :wink:
By elisabeth_
#1817775
Niestety nie podszedł mi ten aromat Tobacco Cherry :( Po otwarciu buteleczki spodobało mi się, więc od razu zrobiłam setkę, po 1 dniu nie mogę tego palić :(
Czuję jakieś orzechy, słodycz, coś irytującego. Szkoda, no ale spróbuję jeszcze tej Amphore
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.