EPF
Co z czym i jak mieszać.
By M8Cher
#1817615
Witam!
Mam pytanie, ponieważ jestem w tym temacie kompletnie zielony. Zakupiłem baze 12mg/ml
glikol propylenowy 99.9% do tego gliceryne apteczną 86% i i baze 0mg/ml. Moje pytanie brzmi, czy jeżeli do buteleczki 10 ml wleje 4.5 ml bazy o mocy 12mg i 4.5ml bazy o mocy 0mg i do tego wleje 1-1.5ml aromatj to czy otrzymam liquid o mocy 6mg/ml? Czy lepiej bym kupił baze o mocy 24mg/ml i rozcieńczał ją glikolem i gliceryną? Liczę na szybką pomoc, jeżeli zaistniał taki wątek to poprosiłbym o link a ja usunę mój. Pozdrawiam *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING*
By M8Cher
#1817637
To nie kwestia umiejętności liczenia, tak mi podyktował sprzedawca, chciałem jedyne sprawdzić czy mówił dobrze, ale dziekuje za pokazanje błędu. Pozdrawiam
By M8Cher
#1817638
Kalkulator pokazuje mi ze jezeli wleje 5ml bazy 12, 2ml bazy 0, 2ml gliceryny plus 1ml aromatu . Nie chce być natrętnym, ale bylbym wdzięczny gdyby yo ktoś potwierdził, bardzo by mi to pomogło 8)
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
#1817721
Jest piątek, wiec co mi tam :D. Aby otrzymać 10 ml gotowego liquidu potrzebujesz ok. 5 ml liquidu bazowego (o mocy 12), 3.5 ml liquidu rozcieńczającego (o mocy 0). W całości uwzględniono 1.5 ml aromatu. I masz liquid o mocy 6mg/ml


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1817723
UrbinatoR pisze:Jest piątek, wiec co mi tam :D. Aby otrzymać 10 ml gotowego liquidu potrzebujesz ok. 5 ml liquidu bazowego (o mocy 12), 3.5 ml liquidu rozcieńczającego (o mocy 0). W całości uwzględniono 1.5 ml aromatu. I masz liquid o mocy 6mg/ml


To oczywiście przy założeniu, ze chce dać 15% aromatu :wink:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.