EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mila_East
#1817252
Witam serdecznie. Mam do Was dwa pytania. Uprzedzając zgryźliwych - już szukałem na nie odpowiedzi, ale nie znalazłem.
Domyślam się, że mój e-papieros nie jest zbyt popularny z racji tego, że jest trochę jak "jednorazówka", mimo to zapytam.
Dziewczynie strzeliła tubka pyrexowa. Jest szansa znaleźć jakikolwiek zamiennik (najlepiej w Polsce) ów tego elementu?
Druga sprawa tyczy się atomizera. Gdy kupiłem, miałem jeden w zapasie. Właśnie z niego korzystam. I tu to samo, co z tą tubką. Są jakieś zamienniki? Znalazłem jedynie oryginał w jakimś sklepie na brytyjskiej domenie internetowej za trzy funty. Drogo. Jest szansa to wyratować? Nie ukrywam, że takie pieniądze za e-fajka, drogą nie chodzą.
By Krasnal45
#1817255
Zgadza się, że zbyt popularny to on u nas nie jest i z jakimikolwiek częściami jest duży problem, ale skoro trzy funty to dla Ciebie za drogo, to chyba nie mamy o czym dyskutować.
By Mila_East
#1817283
Za drogo, chociażby dlatego, że widząc inne atomizery też od Aspire, są o wiele tańsze. Chodzi mi o zamienniki. A jeśli masz napisać tylko "jeśli jest za drogo", to też nie mam o czym z Tobą rozmawiać.
By Mila_East
#1817330
Chodziło mi, że atomizer jest drogi, bo widziałem na pewnym sklepie jedną(!!!) sztukę za 3,50 funta. Gdzie na zagranicznych sklepach typu Amazon czy Aliexpress, kosztuje 40 złotych za pięć sztuk. Stąd dla mnie "za drogo". Co do pyrexu, to znalazłem nawet z metalową obudową za 3 funty. Za co mogę spokojnie zapłacić. Aczkolwiek pomysł ze strzykawką wydaje się naprawdę ciekawy i spróbuję coś pokombinować. :)
By Dzwonu
#1817338
Tymon78 dobrze podsumował temat.Raczej e-papieros bez przyszłości. Pamiętaj kupując taki sprzęt, aby zaopatrzyć się w jakieś zapasowe części, w twoim przypadku pyrex.Teraz masz do wyboru albo nowe szkła, albo kombinowanie z tubkami od strzykawek.
By Mila_East
#1817340
Mój błąd, że wybrałem akurat taki e-papieros, który uważałem, że będzie okej i na "krótko", by zerwać całkowicie z nałogiem. Tak czy inaczej, będę kombinować. :) Jeszcze co do atomizerów. Orientuje się ktoś czy jest możliwość zamontować jakiś inny? Bo jeśli jest szansa kupić w Polsce taniej i taki, który będzie pasować, to będzie fajnie. Nie widzi mi się takiego drobiazgu zamawiać z Chin.
By Dzwonu
#1817351
Twój błąd jest taki, że kupiłeś sprzęt bez zapoznania chociaż suchych papierowych danych.Nie wiem jak stoisz z kasą ale, wszechobecnie chwalony Pico +Melo bije na głowę ten twój sprzęt.Sam go nie posiadam, ale byłbyś napewno lepiej zadowolony niż z tego co masz.Zapoznaj się z ofertą najlepszego sklepu.........
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.