EPF
Regulamin forum: Sprzedawca w dziale "Sklepy Stacjonarne" może utworzyć 1 temat na 1 sklep i w tym wątku dodawać wszystkie nowości i zmiany.
By MaiArt
#1810316
Serdecznie zapraszamy do naszego autoryzowanego sklepu partnerskiego w Warszawie, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór produktów beznikotynowych firmy MaiArt ;)

Stoisko w sklepie PC Serwis
ul. Chodecka 11
03-350 Warszawa

tel 535 549 494

godziny otwarcia:
pn-pt 10 - 18

Serdecznie zapraszam :hat_low:
By gourmet
#1814085
Jupiiiiii!!! W końcu ktoś docenił że najpiękniejszą dzielnicę Warszawy :beer: Dziękuję za cały Targówek.
By MaiArt
#1814088
Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu dystrybucji darmowych próbek premiksów w sklepach stacjonarnych i pierwsze produkty pojawią się lada dzień. W pierwszej fazie będą to pojedyncze smaki, lecz jeśli program się przyjmie, to oferta będzie systematycznie rozbudowywana :D
By juventinho
#1814307
Chodziło mi o próbki w stylu 2ml jak na wapujemy czy można kupić stacjonarnie w Warszawie?
By MaiArt
#1814313
Niestety nie. Sklepy stacjonarne mają ograniczoną ofertę (pełna oferta to 120 smaków) i próbki są dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1815902
Pozwoliłem sobie odwiedzić oba "autoryzowane sklepy partnerskie" i niestety z przykrością muszę stwierdzić, że oferta obu sklepów jest bardzo szczupła, wręcz anorektyczna.
Na miejscu kilka smaków owocowych i kilka ciastek.
Z tym "szerokim wyborem" to trochę nie teges :mrgreen:

Lepiej więc wcześniej zadzwonić i upewnić się, że wymarzony aromat jest dostępny.
Mam nadzieję, że to "pierwsze koty za płoty" i stacjonarna oferta z czasem się powiększy.

Ani jednego custarda nie kupiłem :evil:
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1815907
MaiArt pisze:Niestety nie. Sklepy stacjonarne mają ograniczoną ofertę (pełna oferta to 120 smaków) i próbki są dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej.


A co z aromatem Żurawina??był dostępny na wapujemy.. a teraz siostra nie ma czym zakroplić!!!
By MaiArt
#1815917
Jutro wysyłamy kolejną dostawę produktów i półki powinny się zapełnić. Niestety "Custard" nie został zamówiony...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.