EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By irackman
#1814392
Hej
Jako, że to mój pierwszy post- dzień dobry wszystkim.
Dostałem od brata ww. efajka- brat kupił go parę tygodni temu, a że przesiadł się na coś lepszego- endurka poszła do mnie. Fajny sprzęcik jak na pierwszy raz, ale popracowała u mnie tydzień i nie działa. Przycisk jest martwy, po podłączeniu do ładowarki mruga po razie na czerwono, żółto i ze cztery razy na zielono i to wszystko. Próbowałem ładować różnymi ładowarkami, przez USB z kompa i nic. Normalnie oddał bym na gwarancję, ale sprzęt kupiony był w Szkocji, poza tym nie ma kwitów z zakupu. Przepatrzyłem internety, jutuba itp. i nic co by chociaż naprowadziło na rozwiązanie problemu. Pomożecie? Próbować reanimacji, czy szukać czegoś innego?
By HALBiSS
#1872582
mialem wlaczony campslock bo przepisywalem kody na steam. jak mozna robic spine o duze litery
Awatar użytkownika
By bulit73
#1872584
HALBiSS pisze:jak mozna robic spine o duze litery

Spina to dopiero będzie :wink:
III. Użytkowanie forum

1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.
By Krasnal45
#1872587
To teraz jeszcze zacznij używać klawisza "Shift" i będziesz już regulaminem prawie za pan brat....
By Vera
#1872645
Kiedy grzałka kończy żywot, Endura automatycznie odłącza zasilanie. Jeszcze nigdy nie poczułam na nim spalenizny, bo wcześniej się wyłącza (miła odmiana po tych wszystkich bobrach wciągniętych z innych sticków). Wystarczy wymiana grzałki i zaczyna działać normalnie.
Ale nie wykluczam, że twojemu ogólnie się zmarło.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1872649
Vera pisze:Kiedy grzałka kończy żywot, Endura automatycznie odłącza zasilanie. Jeszcze nigdy nie poczułam na nim spalenizny, bo wcześniej się wyłącza (miła odmiana po tych wszystkich bobrach wciągniętych z innych sticków).

Czy my o czymś nie wiemy? Takie cuda to tylko w trybie kontroli temperatury, a to ma każdy mod już. Więc własną niewiedzą nie wprowadzaj czytelników w błąd.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1872664
No właśnie, nie rozumiesz. Ale można się doszkolić lub tkwić w nieświadomości.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.