EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Curles
#1800397
Cześć! Jaki najlepiej akumulator dać do ELEAF ISTICK PICO? AKUMULATOR EFEST IMR 18650 2100MAH 30A, czy
AKUMULATOR EFEST IMR 18650 2500MAH LIMN FLAT TOP 35A? Na początku będę ładował przez USB, ale później doinwestuje jeszcze w ładowarkę.
By Krasnal45
#1800418
Nie ma znaczenia który z nich. Obydwa to brandy w ładnych koszulkach z napisami wymyślonymi prze brandera, pod którymi tak naprawdę nie wiadomo co się kryje. Jeżeli masz możliwość, to kupuj markowe:
LG HG2
LG HE2
LG HE4
Sony VTC4, 5, 6
Samsung 25R, 30Q
Awatar użytkownika
By PucH2
#1801693
Curles pisze:A dokładnie AKUMULATOR EFEST IMR 18650 2100MAH 30A, czy AKUMULATOR EFEST IMR 18650 2500MAH LIMN FLAT TOP 35A?

A jak takie dajesz do wyboru to z tej serii na aledrogo są tańsze X-balog. Ilość kupujących i pozytywnych opinii świadczy o jakości produktu.
By Omega33
#1814228
Zamówiłem zestaw Pico + aku Sony VTC5 (w drodze do mnie).
Pytanie o ładowanie, zapomniałem dokupić ładowarkę... czy można i czy jest to bezpieczne/wskazane ładować bezpośrednio w modzie? Tj podpinam kabelek np pod kompa lub laptopa i wio? Czy do kabelka podpiąć ładowarkę np od s7 i do gniazdka? Zaczynam zabawę i nie chciałbym czegoś uwalić... I nie wiem czy inwestować w ładowarkę zew.
By Krasnal45
#1814233
Można podpiąć bezpośrednio do lapka, bezpieczniej przez adapter sieciowy do gniazdka, jednak najlepszym wyborem jest zainwestować jednak w zewnętrzną ładowarkę.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.