EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By superslimmentol
#1811803
Witam szanowne grono.

Zwracam się do wszystkich z pytaniem jak wyżej. Jestem raczej fanem owocówek i doświadczenie z ciasteczkami, lodami, kawami i innymi tego typu mam bardzo niewielkie doświadczenie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1811813
MaiArt ma kilka w swojej ofercie:
topic114070.html
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1811968
Z tego co wiem capella ma kilka :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1814065
juventinho pisze:
bulit73 pisze:MaiArt ma kilka w swojej ofercie:
topic114070.html


Najlepsze na rynku deserówki

Rozumiem, że próbowałeś i testowałeś wszystkich producentów ?
Ja tylko kilka i znam lepsze, ale to moje kubki smakowe.
By juventinho
#1814066
Większość znanych testowałem. MaiArt jest inny, jakby głębszy a smaki są lepiej opisane. Jak znasz lepsze to się podziel bo twój komentarz nic nie wnosi
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
#1814073
Koncentraty Big Mouth ze swojej strony mogę polecić IoQness Cereal (płatki Nesquik na mleku), Ralf and Elie (Raffaello), neriOs (Oreo), Choco Ella (Nutella), Cinnamon cereal (Cini Minis na mleku). Ogólnie maja ponad 70 koncentratów w ofercie, wzorowane na produktach spożywczych w większości słodyczach tak jak wyżej, ale maja jeszcze huby buby, snikersy, fanty, skittelsy, herbaty typu Nestea, aloevera. W głowie się od tego kręci :D. Dla każdego coś dobrego .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1814076
juventinho pisze:Większość znanych testowałem.

To nie pisz tak
juventinho pisze:
Najlepsze na rynku deserówki

juventinho pisze:Większość znanych testowałem. MaiArt jest inny, jakby głębszy a smaki są lepiej opisane. Jak znasz lepsze to się podziel bo twój komentarz nic nie wnosi

Jeśli Ci smakują to dobrze, ale nie pisz czegoś co nie jest prawdą.
Mój post miał tylko powstrzymanie pisania indywidualnych odczuć, nie popartych niczym.
To tak jak bym napisał, pij tyko wodę żywca, nie ma lepszej. :lol:
By juventinho
#1814078
To gratuluję. W takim razie czas chyba usunąć całkowicie ten dział bo zawarte są w nim tylko indywidualne odczucia, nie poparte niczym. Z ciekawości zapytam, czym miały by być poparte indywidualne odczucia smakowe żebyś był zadowolony? *SMOKEKING*
Jakby ktoś szukał wody mineralnej a poszczególne firmy robiły ją na tyle odmiennie, że można by w ogóle siadać do dyskusji to ty jako, że piłeś większość dobrych produktów miałbyś prawo się wypowiedzieć na temat tego smaku. Nie padło pytanie czy coca cola czy pepsi. Bardziej na zasadzie pepsi czy cola tęczowa. Też byś polemizował która lepsza?
By juventinho
#1814167
juventinho pisze:Z ciekawości zapytam, czym miały by być poparte indywidualne odczucia smakowe żebyś był zadowolony? *SMOKEKING*

:zakrecony
STRUNA pisze:Na które, bo ja głupi jestem :)
Czytaj ze zrozumieniem, to ułatwi.


Tak też podejrzewałem...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.