EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Azis86
#1701519
Obecnie wapuje smak white night (smoczy owoc&truskawka) i muszę przyznać że bardzo dobry, choć subtelny. Nie jest on silnie aromatyzowany jak inne liquidy ale to nawet dobrze, bo nie jest mdły i szybko się nie znudzi :D
By Atruss
#1713959
Ja mam Exotic Splash i powiem że bardzo fajny. Delikatny, dobra chmura nie za rzadki. A zapach słodki zapach z chmurki zostaje w pokoju dosyć długo:D
Awatar użytkownika
By Gruby Perez
#1718760
Od siebie NIE polecam jabłka z poziomką i miętą, w moim odczuciu smakuje jak "stary dom", naftalina?!
Awatar użytkownika
By szoferek
#1718786
A jaki to smak ma liqon z miętą??? Pierwsze słyszę.
Awatar użytkownika
By Gruby Perez
#1718789
Słodka mięta dodawana jest do jabłka i poziomki, nie pamiętam dokładnie nazwy, wydaje mi się, że Summer coś tam, ale mogę się mylić.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1718792
Summer Wind. Hmmm ja tam żadnej mięty nie czuję. Poziomka na pierwszym planie i później jabłko. Na miętę jestem wyczulony bo jej nie cierpię, ale wiadomo. Każde kubki co innego czują.
Awatar użytkownika
By Gruby Perez
#1718797
Szczerze to również jej nie czuję, ale napisali, że jest ;)
Bardziej mi chodziło o opisanie, co tam jest z tego co pamiętam (ulotka), bo zapomniałem z nazwy.
Same liquidy tej firmy mam z targów expo.
By szmaszmo
#1719025
Kupiłem white night, ładniej pachnie niż smaczy. Nie jest zły, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Troszkę taki mulacy jak dla mnie.
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1781459
Atruss pisze:Ja mam Exotic Splash i powiem że bardzo fajny. Delikatny, dobra chmura nie za rzadki. A zapach słodki zapach z chmurki zostaje w pokoju dosyć długo:D


Potwierdzam - Exotic Splash o smaku kaktus + ananas jest dość słodki, ale smaczny, nie mdły i przyzwoicie chmurzy.

Buteleczyna szklana, 20 ml z pipetą (butelka ma jakieś 15-20ml wolnego miejsca na bazę). Ja smak kupiłem zerówkę (vg:pg 70:30) i w to wlałem bazę Shoot (9mg/ml 50:50) tego samego producenta czyli Expran. Jeden z lepszych nie kwaśnych smaków jakie lubię.

Cena również super. Za smak 10,00 zł za bazę 6,00 zł.
By rebeliant86
#1787220
Jak ktoś chce to mam do oddania/wymiany Mazzard 6mg 30ml bo totalnie mi nie podszedł :-)
By rebeliant86
#1789485
Nie zrażony kiepskim smakiem Mazzard zakupiłem kolejny premix od Liqon o nazwie Exotic Splash.
Po kilku tankach mogę powiedzieć tylko jedno: REWELACJA!

Premix jest lekko słodki, ma wyczuwalny owocowy smak, przy większych mocach wapowania pojawia się lekko kwaskowy posmak. Dokupilem jeszcze dwie butelki i aktualnie jest to mój liquid "na codzień". Polecam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1789525
Exotic Splash- smooth kaktusowo-ananasowy
By rebeliant86
#1789903
Kolejny przetestowany - White Night. Świetna mieszanka, smak jest lekki dzięki czemu nie muli i nie nudzi się, można wapować na codzień. Dla mnie to teraz zestaw wraz z Exotic Splash na codzienne wapowanie.
Awatar użytkownika
By Anuszka86
#1813928
Hej! Ja właśnie testuję tego otóż premixa o smaku jabłko, poziomka i mięta (Summer Wind) i nie zajeżaża mi żadnym "starym domem", jak to ktoś wyżej napisał :lol: Smak jest porównywalny do soku Tymbark jabłko-mięta :wink: Poziomka wyczuwalna słabo, bardziej właśnie jabłko i mięta, gdzie ta właśnie mięta jest delikatna i trochę na dłużej zostaje w gardle ;) Ogólnie niezłe, ale tyłka nie urywa ;)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.