EPF
Co z czym i jak mieszać.
By rocket128
#1813787
Witam,
jak w temacie, poszukuję gorzkiego aromatu. W e papierosach denerwuje mnie to, że wszystkie liquidy są takie dobre i słodkie iż można je palić i palić i palić. Uważam, że to jest to czego brakuje e papierosom dla osób palących wcześniej analogi, wiecie, tej goryczy, tego posmaku "szluga". Nawet aromaty tytoniowe jak golden virginia są mega słodkie, więc pytanie do was czy możecie polecić jakiś Gorzki aromat. Fajnie jakby był tytoniowy, ale słyszałem też coś o earl grey - lecz nie paliłem
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1813788
Mi nie brakuje.
Poza tym ja wapuje, także tego... raczej nie pomogę.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813792
Benzoesan Denatonium, Bitrex. 100 ml koło 10 zł. 1 kropelka na litr bazy i masz aromat do dozowania.
By Baryua
#1813801
Smaku CML z Blue Mist mi osobiście bardzo ciężko było używać bez przerwy nawet jak rozrobiłem go pół na pół z bazą, no i przypominał mi ewidentnie świeży tytoń, więc na początku pomagał bardzo w tym, żeby nie trzymać e-p cały czas w ustach.
A z aromatów to tytoniowy Dark Vapure (czy jakoś tak) podobno nie jest w ogóle słodkawy.
By rocket128
#1813814
a aromaty extreme flavours? ciekawie się zapowiadają lecz nie moge wejsc do tematu z opiniami o nich. Wyswietla mi sie ze nie mam dostepu wtf
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1813815
Bitter Wizard od Flavour Art pozbawia liquidy słodkości.
DNB od Inawery jak dodasz do dowolnego lq otrzymasz popielniczkowy posmak.
Ewentualnie jakiś absolut Virginia, też od Inawery. Albo Little Space Drop - tytoń z posmakiem jakby skórki orzecha włoskiego. Dosyć wytrawny jest Perique Black. Oba też od Ina.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1813824
A może acetylpyrazina, jako dodatek, a aromat tytoniowy typu Burley. Popielniczka murowana.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1813826
Gabriel pisze:A może acetylpyrazina, jako dodatek.

Jak dodam ap do tribeki, wydaje mi się że to chyba tak słodzi, chyba że RY4?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1813830
Może tak być

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Bo w sumie to 10%
A Burley to już w ogóle masakra, bardziej gryzącego aro nie chmurzyłem, chyba że dlatego że z inawery
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017, 22:30 przez Pesio, łącznie zmieniany 1 raz.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.