EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By norzeczyiwscie
#1813216
Witam. niestety nie wiem co sie stalo ale w tym modzie od jakiegos czasu mam ciagle czarny ekran i za cholere nie wiem jak go włączyć , akumulatora nie wymienialem od czasu kupna a to bylo jakos w styczniu z tym że moge normalnie palic wiec chyba nie w tym problem znajac moje szczescia elektronika padla. Pomozcie pls


Regulamin Forum kłania się nisko.
A w szczególności III&1.
D.
By Tomaszek123
#1813324
Norzeczywiście za dużo palisz i ekran też się spalił, ale elektronika się przy okazji spaliła i chyba dalej się pali skoro można palić jak padła.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1813326
Można by jeszcze spróbować z podpałką do grilla, co prawda nie sezon, ale może odpali

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813328
Sadza ani chybi.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813329
Ariusz pisze:Sadza ani chybi.

A nie komin zapchany?
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813336
Możebyć, dlatego zalega.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1813345
To może by przechurać komin

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By norzeczyiwscie
#1814041
Pewnie wystarczylo by cos zlutowac w tym boxie. Troche dałem ciała z tym postem,bo wystarczylo napisac poprostu ze wyswietlacz nie dziala, ale to nie jest chyba wystarczajacy powod zeby sie ze mnie nabijac :(
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1814042
Znajdź instrukcję i dowiedz się z niej o 3-kliku, włączaniu i wyłączaniu "stealth mode".
By norzeczyiwscie
#1814052
Trzykrotne szybkie klikniecia przycisku glownego niestety nie skutkuje wlaczeniem wyswietlacza, tak jak bylko w instrukcji. :?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1814055
Ale tak ogólnie i spokojnie do tego podchodząc, to po jaką cholerę potrzebny ci wyświetlacz ? Uznaj, że masz mechanika :)
By norzeczyiwscie
#1814060
Niby tak nigdy nawet nie bawilem sie tymi ustawieniami ktore tam są jak juz to watami i to tez bardzo rzadko, ale wolalbym wiedziec nawet na przyszlosc co moge zrobic lub jak nakierowac mojego kolege ktory prawdopodobnie podejmie sie tej naprawy :D
Awatar użytkownika
By e_sat
#1814062
Ale po co rozbebeszać...ciągniesz chmurę, chcesz mniejszej lub bardziej nasączonej, reguluj watami, watą w środku atomizera, zrób odpowiednią grzałkę lub nie reguluj wcale... ;)
By norzeczyiwscie
#1814067
Napisales zebym regulował watami, ale boje sie bo nie mam pojecia co tak naprawde tam klikam nie zdazylem sie nauczyc na pamiec obslugi tej skrzyni. Wiem że W musze kliknac ale nie wiem czy wtedy od razu bede mial ta opcje wattow czy naprzyklad czegos innego i przy okazji nie przestawie czegos..
By norzeczyiwscie
#1814070
Co do grzalki to posiadam atomizer aspire cleito gdzie wchodzi tylko ta jedna fabryczna grzalka ktorej swoja droga juz nie produkuja i nie moge kupic u siebie w miescie chyba ze zamowie jak jeszcze cos zostalo. W kazdym badz razie do tej waty w tej grzalce chyba troche trudno sie dostac. Posiadam jeszcze atomizer horizontecha z 2grzalkami bodajze ale tez musialbym je wymienic a nie interesowalem sie jeszcze gdzie je znalezc.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 01:01 przez norzeczyiwscie, łącznie zmieniany 1 raz.
By SikoraBA
#1814106
Hejka ! Mam problem z naładowaniem fajki,trzymam ją pod ładowarka cała noc ,na wyświetlaczu widać że papieros się ładuje ,natomiast gdy rano tylko odłącze ładowanie wyskakuje napis low battery. Po czym fajka się wyłącza.
Ps. Myślałem że to wina akumulatora i kupiłem nowy ,niestety problem jest ten sam ...
Posiadam Aspire nx 75
By SikoraBA
#1814426
Ładuje w ładowarce zewnętrznej przez cały czas .
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1814433
SikoraBA pisze:Ładuje w ładowarce zewnętrznej przez cały czas .


SikoraBA pisze: problem z naładowaniem fajki,trzymam ją pod ładowarka cała noc ,na wyświetlaczu widać że papieros się ładuje ,natomiast gdy rano tylko odłącze ładowanie wyskakuje napis low battery.


To nie brzmi tak, jakbyś ładował w ładowarce zewnętrznej...
By Tomaszek123
#1814436
Może inną fajkę trzyma pod ładowarką i to cała noc...

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.