EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mały vaper
#1813084
witam mam problem odnośnie koopor 2mini 80 wat , Gdy chce Zmienić wat albo stopnie to pisze ,, up&down locked ,, i nie mogę zmienić wat , co mam robić
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813086
Czytać instrukcję.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813087
Zrobić unlocked up&down
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1813106
Ja już dokładnie nie pamiętam ( dawno miałem Koopora ) jak się odblokowuje, ale spróbuj na przykład przytrzymać przycisk fire i plus, lub fire i minus. Obejrzyj filmiki na YT, tam na pewno będzie rozwiązanie.
By Krasnal45
#1813107
Też nie pamietam, zresztą nie używałem TC w kuporku, ale zamiast kombinować, dawno byś w necie znalazł instrukcje.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813109
Stary znalazł, prosz:

1 Press UP / DOWN Button to adjust the temperature or wattage settings;
2 Press UP+ DOWN Button simultaneously to lock the UP / DOWN Button to avoid accidental operation;"

Nie ma za co.
ps: wprawdzie to nie ten dokładnie kooper, ale jakiś kooper, raczej jest tak samo.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813116
Reset. Wiesz gdzie jest?
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813124
W innych kooperach jest pod klapką baterii. Mały otworek, czymś cienkim, nacisnąć.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813130
Powinien gdzieś być, smoki chyba dają.
Jeżeli mod generalnie działa, tylko nic się nie dzieje gdy naciskasz + i - to raczej wygląda na jakąś zwiechę oprogramowania. Jeśli nie reset, to można spróbować wpiąć do kompa i zrobić upgrade firmware'u. Albo jakiś programowy reset, cokolwiek.
By Mały vaper
#1813134
Ogólnie tez jak wchodzę w opcje i chce zmienić np ohm to nie mg dać więcej tylko mniej tak jakbym przycisk nie działał
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813135
Zostaje ci wymiana lub oczyszczenie tego switcha.
Awatar użytkownika
By pol
#1813147
Mały vaper pisze:Ogólnie tez jak wchodzę w opcje i chce zmienić np ohm to nie mg dać więcej tylko mniej tak jakbym przycisk nie działał

:?:


Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.