EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By czterdziescitrzy
#1812979
Od ponad miesiąca mam Joyetecha eVic VT. wszystko grało aż do wczoraj. Mam customizer cubis. Ustawienia to 35,6 W, 4.34 V i 0.5 ona. Przez przypadek w kieszeni przestawiło się na 60W i spaliła się grzałką. Dzisiaj kupiłem nową i to samo, z kolejnymi jest identycznie. Zalewam całą i czekam z 15 minut, nadal czuć smak opalenizny. Proszę o pomoc tylko w normalnym języki, bo nie jestem aż tak doświadczony. Pozdrawiam
By juventinho
#1812986
Krasnal45 pisze:Od nas chcesz w normalnym języku, moze sam zacznij po polsku pisać?


Z ust mi to wyjąłeś
By Krasnal45
#1812987
czterdziescitrzy pisze:Po pierwsze sam. Po drugie pisałem szybko, gdyż prowadziłem auto.

Pogięło Cię?
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1812989
czterdziescitrzy pisze:(...) pisałem szybko, gdyż prowadziłem auto.

No piękne to :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1812990
Ustawiasz Waty i jedziesz. Działa to jak tempomat w bryce.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1812991
czterdziescitrzy pisze:Po pierwsze sam. Po drugie pisałem szybko, gdyż prowadziłem auto.


Pisz powoli, prowadź szybko.
A wtedy, to nie my będziemy Cię ścigać.


Customizerem i smakiem opalenizny rozwaliłeś dziś system.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1812997
matatiti pisze:Ustaw 25W i powinno być ok.


Wszyscy jednak próbują od razu większych mocy, co to 25, trzeba od razu 45, 50, a nawet 60 ustawić  :lol:
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1812999
Samo się przestawiło? Smak opalenizny? Toż to post tego dnia, kontynuuj :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1813006
Za chwilę imię jego będzie czterdzieści i cztery i żywot swój zakończy ( evic oczywiście )
By czterdziescitrzy
#1813009
Tak jak mówiłem- jestem w tym nowy. Ogólnie rzecz biorac, tak samo się przestawiło, jestem drugim właścicielem. Smak spalenizny (slownik). W sumie beka beką, ale widzę, że u niektórych kompleksy się ujawniły. :) także Panowie zalogujcie się na jakimś forum, gdzie nie macie pojęcia o danym problemie i szukajcie pomocy. Dzieki
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1813011
Ok, pierwsze upadki już za Tobą.
Dobrego i złego glinę też już poznałeś a teraz...
wróć i poczytaj merytoryczne podpowiedzi.

A potem:
Wkręć nową grzałkę, zakropl ją przed użyciem ( po 2 krople w boczne otwory i ze 3-4 wprost do środka), nalej liquidu do parownika, odczekaj,
weź kilka machów na sucho(bez fire), by grzałka dobrze się nasączyła,
ustaw niskie W np15- 20W i pomalutku zacznij dodawać, tak by osiągnąć odpowiedni dla Ciebie efekt.
I uważaj na tą kieszeń. :wink:
Awatar użytkownika
By e_sat
#1813017
czterdziescitrzy i tak idź za głosem ostatnim, tej kobitki DorotaM, ona cię poprowadzi jak trzeba, tylko po drodze nie gderaj, zrób jak ci każe ;) A efekt będzie !!!
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813040
Myśleć, myśleć! Co może być powodem spalenizny? Za mała ilość lub wręcz brak liquidu. Co w związku z tym? Trzeba mu pomóc dostać się do grzałki. Skorzystałeś z rady, która już się tutaj pojawiła, nakłuwając watkę w grzałce? Używasz fabrycznych grzałek, które potrafią być do d…y. Może Twoje akurat mają za bardzo ubitą watę i nie są w stanie poprawnie transportować liquidu. I na boga, któregokolwiek, nie odpalaj nowej grzałki mocą większą niż 20W, a raczej wiele mniejszą. Drugim problemem może być za gęsty liquid. Wtedy pomóc mogą 2-3 krople spirytusu.
By czterdziescitrzy
#1813041
Zrobiłem tak z wata. Nadal czuć spaleniznę... ;/ liquid jest dobry, nie jest za gęsty. Niby mniej tego czuć, ale nadal. Szkoda.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1813043
Co już przypalone to już przypalone i inne nie będzie. Ważne jakie z tego wnioski wyciągnąłeś i czy je zastosujesz.
By czterdziescitrzy
#1813045
Co to jest atomizer? :D wszystko w środku wyczyszczone i wlany nowy lliquid. Nową grzałkę kupiłem koło 19 i niedawno ją założyłem, tak jak to było opisane w poście. Niemiłosiernie się teraz ta góra grzeje i daje o wiele mniej dymu.
By Krasnal45
#1813047
czterdziescitrzy pisze:Co to jest atomizer? :D

Bez komentarza...
czterdziescitrzy pisze: wszystko w środku wyczyszczone

W jaki sposób?
czterdziescitrzy pisze:Niemiłosiernie się teraz ta góra grzeje i daje o wiele mniej dymu.

Że mniej "dymu", to bym się akurat cieszył...

Wapujesz na sucho. Następna grzałka do golenia :mrgreen:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.