EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By Salmonella
#1811603
Witam potrzebuje opini na temat tego cacka, nie wypierd*li mi w rękach ani nic? Zastanawiam się nad kupnem ale nigdy nie miałem styczności z mechanikiem :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1811604
Jeśli nie jesteś pewien tego sprzętu, to po co chcesz go kupić? Przecież lepiej kupić jakiegoś boxa z dobrą elektroniką i nie będzie z nim kłopotu. *CZAJNICZEK*
By Salmonella
#1811605
Gabriel pisze:Jeśli nie jesteś pewien tego sprzętu, to po co chcesz go kupić? Przecież lepiej kupić jakiegoś boxa z dobrą elektroniką i nie będzie z nim kłopotu. *CZAJNICZEK*


Właśnie nie chce boxa! Chce coś wizualnie podobnego do tego, na jedna baterie zwykła rurkęMam ofertę od znajomego i się zastanawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Salmonella
#1811610
Krasnal45 pisze:Chcesz rurkę, Dicodesa sobie kup.


Cenowo tez nie chce wywalać kupy kasy na to Cenowo max 300 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By koala
#1816798
Panie i Panowie mam problem z tą rureczką.

Mianowicie problem jest taki, że poprzedni właściciel wkręcił derlin tak, że nie jestem w stanie odkręcić przycisku, żeby móc go w pełni wyczyścić. Próbowałem również z wkręconym delrinem odkręcić przy użyciu kombinerek, jednak sobie nie dałem rady.

Pytanie, czy to w jakiś sposób może generować spadki? Sam konektor z przycisku mam wyczyszczony.
Awatar użytkownika
By Malowany
#1821294
Spróbuj ustrojstwo włożyć do zamrażarki na kilka godzin, znaczące obniżnenie temperatury powinno pomóc w odkręceniu el. metalowych. Jezeli to nie pomoże, to po zejściu do temperatury pokojowej spróbuj podgrzać do ok. 80 stopni - wtedy powinno pomóc na elementy gumowe. Tylko wszystko POWOLI (zarówno grzanie jak i studzenie).
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.