EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kamykooo
#1811224
Witam. W środę zakupiłem e-papierosa SMOK VapePen 22. Jeszcze wczoraj, tj. czwartek wszystko bylo dobrze i bylem zadowolony. Wieczorem podłączyłem go do ładowarki, zeby sie naladowal, ale ku mojemu zdziwieniu rano byl tak jakby rozladowany,czyli po wlaczeniu go i probie uzycia dioda zamigala 5 razy. Przy kolejnej probie bylo to samo. Dodam, ze e-papieros nie byl niczym zalany. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1811226
Spróbuj wymienić grzałkę 5 krotne miganie diody może oznaczać tez zwarcie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811227
Sprawdziłeś kabel od ładowarki czy trybi?
By kamykooo
#1811229
kuuubicki pisze:Spróbuj wymienić grzałkę 5 krotne miganie diody może oznaczać tez zwarcie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jeśli to zwarcie, to w jaki sposob moge temu zaradzic?
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1811231
Krasnal45 pisze:Usunąć przyczynę zwarcia :mrgreen: . Na początek wymień grzałkę.



co zresztą koledze poleciłem zrobić .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal
By kamykooo
#1811237
Pomoglo odkrecenie i przykrecenie nowej. Natomiast zaczelo "pluc" liquidem, a po chwili czuc bylo spalona grzalke. Macie jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811239
To straszne co piszesz ale pewnie da się naprawić.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1811254
Właśnie ... przed włożeniem grzałki należy ją przygotować , skropić liquidem do środka i w otwory na zewnątrz, tak orzygotowana grzałkę montujemy i zalewamy sprzęt. Druga sprawa jak się kolega zaciąga? I jaki Liquid wylądował w środku?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By kamykooo
#1811257
Tak, grzalke odpowiednio przygotowalem do uzycia. Jak sie zaciagam? Od razu do płuc, jesli o to chodzi. A jaki liquid? Najzwyklejszy, robiony przez kumpla.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1811260
kamykooo pisze: Natomiast zaczelo "pluc" liquidem, a po chwili czuc bylo spalona grzalke. Macie jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje?

Woda w liquidzie może być, a na pewno zmniejsz W
By kamykooo
#1811271
Przeciez w VapePenie nie ma mozliwosci regulacji W ;D A co do problemu to sam sie magicznie rozwiazal. Juz jest wszystko w porządku. Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.