EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By GeorgeSpliff
#1811115
Witam, pare dni temu zakupiłem owy parownik i zdarzyła się dzisiaj dziwna sytuacja. Odłożyłem go w nocy do szuflady rano otwieram a tu lekkie zdziwienie było widać na nim krople liquidu kiedy go wytarłem okazało się, że liquid jakimś cudem zmienił kolor parownika z czarnego na zielony :? Wie ktoś o co może chodzić i dlaczego tak się stało?

Obrazek
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1811118
A ja pierwsze widzę takie rzeczy, co nie zmienia faktu, że teraz można zakupić dużo lepsze sprzęty w dobrych pieniądzach.. a wystarczyło poczytać i podpytać..
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811119
Aż z strachu zajrzałem do mojej szuflady. Po latach leżenia kolory bez zmian. Nie strasz ludzi.
By GeorgeSpliff
#1811128
Panowie oprócz tego mam moda evica-vtc mini z obs criusem. Po prostu chciałem kupić sobie oprócz tego dodatkowo klasycznego epapierosa :wink: Nic się z nim nie dzieje oprócz tego, że się tak dziwnie przebarwił i chciałem się dowiedzieć dlaczego i czy można to jakoś odbarwić czy lepiej wylac na niego liquid i przerobić na zielonego :D
Awatar użytkownika
By e_sat
#1811183
Ja bym nie ruszał nic. Krasnal napisał, że to antyk - muzeum, a więc masz parownik ze  śniedzią ...pozostaw tak, to tylko podniesie kiedyś wartość tego clearomizera na aukcji ;)
Awatar użytkownika
By jackas50
#1811185
A ja bym się zastanowił jakiego koloru masz teraz płuca i zmieniłbym markę liquidu :mrgreen:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.