EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Anna_es
Niezniszczalny.
Mam go ponad rok, używam intensywnie z Serpent Mini.
Do tego dwa akumulatorki na zmianę i niczego więcej mi nie potrzeba (poza rzecz jasna ulubionym liquidem).
Skąd wiem, że niezniszczalny? Bardzo wiele razy mi upadł i działa. Więcej... byłam na urodzinach gdzie kilka dobrych godzin spędziłam bez ulubionego aromatu pary więc wracając skuterem do domu drogą asfaltową przez las buchałam sobie ulubioną parę gdy nagle moje maleństwo wypadło mi na asfalt, mało tego - z naprzeciwka jechał samochód i widziałam jak maleństwo (Istick Pico 70W) jest miażdżone przez oponę tegoż samochodu. Wróciłam by pozbierać szczątki, pomimo dobrych gwintów wszystko, a więc akumulator, nakrętka, Serpent i sam Pico leżały osobno, nie było ustnika (czy jak to się nazywa). Pozbierałam, poskładałam - Pico nie żyje :(
W domu wymieniłam akumulator i.... DZIAŁA :D To było w sierpniu, maleństwo działa i ma się dobrze :) Nie żałuję tego zakupu :drinkb
Awatar użytkownika
By PucH2
Czyli ustnika nie kupować? Dobrze że nam o tym napisałaś. A jaki to był skuter?
Awatar użytkownika
By Anna_es
PucH2 pisze:Czyli ustnika nie kupować? Dobrze że nam o tym napisałaś. A jaki to był skuter?

Zamontowałam z jakiegoś... czegoś innego i powiem, że nawet jest fajny.
Awatar użytkownika
By Anna_es
No i ma inny ustnik z jakiegoś innego czegoś... wiecie, że rodzaj ustnika zmienia doznania smakowe i ilość pary?
Dla osób lubiących się długo zaciągać lepszy jest taki, dłuższy ustnik.
Obrazek
Awatar użytkownika
By Baryua
Mi kiedyś Pikacz spadł z balkonu na 2 piętrze na ziemię. Jedyne co się stało to włączył się :D No ale skoro potrafi przeżyć asfalt i samochód, to ziemia to pikuś dla Pico.
Awatar użytkownika
By Anna_es
mareczek14000 pisze:A mnie ciekawi co czuł samochód jak się dowiedział że przejechał pico

Tak serio to Pico jest maleństwem pasującym do damskiej dłoni, (do męskiej też bo jest dobrym wzmacniaczem pięści) więc samochód pewnie ma się dobrze i nie poczuł zupełnie nic.
Awatar użytkownika
By 2dest86
Potwierdzam , sama prawda z tym pico, posiadam dwa , tego normal oraz mega, oba bez problemów a już nie raz doznały upadku, zmieniam aku, liquid i wapuje, tyle :cygaro:
Awatar użytkownika
By fikaf
Anna_es pisze:Niezniszczalny.
Mam go ponad rok, używam intensywnie z Serpent Mini.
Do tego dwa akumulatorki na zmianę i niczego więcej mi nie potrzeba (poza rzecz jasna ulubionym liquidem).
:drinkb

Doborowy config. Mały i smaczny. Używałem ponad rok jako sprzęt do pracy.
Minusy to
mała pojemność tanka, 2ml? na 8h tyry|?
wyważenie zestawu, się w kieszeni przekręca sam
tendencja do łapania brudu, w śrubkach kurz i w deklu
waga i rozmiar zasilania, za ciężki i za mały, nie pasuje do męskiej ręki
słaby gwint 510 w piku, kilka razy upadł i buja się jak rezus

Pico, za to że był grzeczny otrzymał podkładkę pod 510 i Merlina. To jego 3 młodość. :D
Awatar użytkownika
By fikaf
d1roman pisze:...Pico potrafi być bardziej inteligentny od je(go)j użytkowni(ka)czki. :lol:

Wykazuje się Waść podejrzanie dobrą znajomością tematu.
Awatar użytkownika
By d1roman
fikaf pisze:
d1roman pisze:...Pico potrafi być bardziej inteligentny od je(go)j użytkowni(ka)czki. :lol:

Zabolało?,- przepraszam. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By fikaf
d1roman pisze:
fikaf pisze:

Zabolało?,- przepraszam. :mrgreen:

Sprzedam Piko :)
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA

Na mikołaja sprawiłem sobie parownik RDTA. Byłem w[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]