EPF

Awatar użytkownika
By PucH2
My też nie wiemy.
By paulinkus1990
ja mialam to samo i od razu oddalam papierosa na reklamacj, od razu wymienili mi na inny nowiutki boxik ;)
ladowalam i rozladowywal sie po godzinie, pozniej jeszcze gorzej ladowal 5 min i znikala czerwona lampka (przestawal ladowac), sprawdzali go w punkcie i u nich bylo to samo wiec to nie byla moja wina.

Trafiles na felerny egzemplarz tak jak ja ;)

Przypominam: Regulamin Forum III. 1
D.
PucH2 dał(a) plusa
By fokus
miron52 pisze:Zareklamuj, mnie trzyma już tydzień i dalej pełna.

Witajcie

No nie mogłem sie powstrzymać z zapytaniem czy kolega sobie jaja robi czy o co chodzi z tym trzymaniem baterii tydzien ?????

W temacie Ijusta s - nie można sie zaciągnać mocniej bo zaraz gorący ustnik, strasznie głośny-strzelajacy, wylewa sie z otworów powietrznych. Wszyscy piszą o tych typowych dla Ijusta-s awariach , kóre opisuje. To moje pytanie - na co zamienic Ijusta s u E-dyma żeby nie było problemu z powyższym.

Pozdro
By skaecik
Na Pico z Melo ;) jeśli interesuje cię kręcenie grzałek to dokupisz ECR head i gotowe

Tapa
By skaecik
To wiem, ale wydaje się łatwiejsze niż np. Zefirek dwójka czy smoki z ich bazami na 2/4/6 grzałek ;)
Ciężko (o ile w ogóle są) o parownik na grzałki kupne z dobrą i wygodną bazą rba, jeszcze na singla. A jeśli się mylę to ktoś mnie poprawi :D

Tapa
Awatar użytkownika
By DorotaM
skaecik pisze:Ciężko (o ile w ogóle są) o parownik na grzałki kupne z dobrą i wygodną bazą rba, jeszcze na singla.

Subtank Mini, Uwell Crown jedyneczka: u mnie mają meldunek stały. :mrgreen:
By fokus
Krasnal45 pisze:
fokus pisze:Czyli rozumiem, że jeśli zamienię Ijusta-s na 75W Eleaf iStick Pico TC MOD FULL Kit nie będzie żadnych wycieków liquidu ?

To zależy, czy będziesz użytkownikiem czy użyszkodnikiem :wink:

Aktualnie kilka lat wapuje na Volimizerze V3 i chciałem sprobowac czegos nowocześniejszego. Kupiłem Ijusta-s i niestety z tym sprzętem to trzeba sie biurowo obsługiwać bo każde prawie przechylenie skutkuje wylaniem sie liquidu przez otwory powietrzne. Szczerze na starym Volishu i baterii ego nie miałem takiego problemu i spokojnie mogłem go przenosić w kieszeni bez strachu ze sie płyn wyleje. Dlatego teraz chciałem cos do 200zl i bezproblemowo używać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By skaecik
To wiesz już czego szukać ;) tylko pamiętaj! Przy parowniku o średnicy ponad 22mm wybierasz Istick Pico 25, bo na małego pikacza nie wejdzie

Tapa
By elhupacabra
Mam Ijust S od kilku dni. Spisuje się nieźle lecz dziś zauważyłem jeden problem. Cieknie. To nie jest tak że się z niego leje ale lekko się poci (to chyba normalne) ale od czasu do czasu puszcza takiego gluta z liquidu... Wylatuje z niego taka ścieżka jak potu xD i nie mam pojęcia o co chodzi. To normalne?
Awatar użytkownika
By Gabriel
elhupacabra pisze:Mam Ijust S od kilku dni. Spisuje się nieźle lecz dziś zauważyłem jeden problem. Cieknie. To nie jest tak że się z niego leje ale lekko się poci (to chyba normalne) ale od czasu do czasu puszcza takiego gluta z liquidu... Wylatuje z niego taka ścieżka jak potu xD i nie mam pojęcia o co chodzi. To normalne?

Klasyka w czystej postaci *SMOKEKING*
By fokus
Ja wysłałem dzis na reklamacje. Zapytali czy sprzęt był używany bo chciałem oddać ze względu na te przecieki. Potwierdziłem, ze oczywiscie używałem bo inaczej bym sie nie dowiedział o problemie przeciekania. W takim przypadku podlega reklamacji, nie możliwości zwrotu w ciągu 14 dni ponieważ sprzęt był używany. Jesli będzie możliwość zamiany na Pico to pewnie sie zgodzę bo nie słyszałem zeby Pico 75W przeciekał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By elhupacabra
Zalałem liquid był strasznie huhu więc wylałem. Smak został. Na forum przeczytałem że trzeba przemyc gorąca wodą. Tak zrobiłem. Łącznie z grzałka trzeba tylko było ją wysuszyć... Skręcam dziś ciągne dymi bardzo słabo (grzałka 0.3) wkręcam 0.18 i jest to samo. Nawet nie ma skwierku grzałki tak jak zawsze było i działało. Umylem wszystkie części atomizera potem wysuszylem papierem i odstawialem na noc i cały dziś dzień. Dymi ale bardzo słabo jakieś pomysły?
PucH2 dał(a) plusa
Awatar użytkownika
By Gabriel
Nie można napisać: proszę o jakąś poradę, co można zrobić? A nie: jakieś pomysły? To TY musisz pomyśleć, nie my za ciebie. Teraz myśl.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
Kylin metaliczny smak

Witam Ostatnio zakupiłem atomizer Kylin dualcoil […]

Vandy Vape Mesh RTA

Zawsze chciałem spr jak to jest z tym meshem i wpa[…]

Wielkimi krokami zbliżają się dwa tałseny. To już […]