EPF

By wiedzmin35
Dokładnie chodziło o Melo :) .Po zwiedzeniu kilku okolicznych miasteczek dopatrzyłem się jeszcze Melo RT 25.Czy one różnią się tylko pojemnością,chłopak za ladą nie miał pojęcia o co pytam.
Awatar użytkownika
By PucH2
Obydwa można wkręcić w jednego pikola, ale tylko jeden w drugiego pikola. Taka prawda. :lol:
Awatar użytkownika
By Kappuchu
Mam dziwny problem ze swoim pico. Kupiłem go wczoraj razem z melo 3. Problem polega na tym że jak odstawie zasilanie na chwile i po 10 min proboje odpalić to mam "no atomizer", w tym momencie muszę poluzować parownik i znowu go dokręcić i za bardzo teraz nie wiem czy wina zasilania czy parownika. Wiem, że trochę wróżenie z fusów, ale niestety innego parownika nie mam do wkręcenia żeby sprawdzić, ale może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził?
Awatar użytkownika
By Gabriel
Pewnie parownika, spróbuj mocniej dokręcić grzałkę w nim. Może ma lekki luz i dobrze nie styka z pinem plusowym w atomizerze.
Awatar użytkownika
By Ariusz
Spróbuj też delikatnie unieść pin w zasilaniu.
Awatar użytkownika
By Kappuchu
Zrobiłem jedno i drugie, na chwilę obecną działa więc nie wiem co było winą, w każdym razie dzięki Panowie, że też na to na początku nie wpadłem :D
By Omega33
Czy warto wgrywać najnowszy soft? W sensie co zmienia. Czy tylko interfejs z dodatkową dawką informacji czy również wpływa na pracę całego urządzenia?
By PicoMafija
Co zrobić gdy pico przy niskim poziomie baterii wyłacza sie i wlacza samo z siebie podczas wapowania ? Jest to dość uciążliwe mam vtc5
Awatar użytkownika
By PucH2
Wyjąć akumulator i cieszyć się rozwiązaniem problemu. :lol:
By PicoMafija
Super xd Ale gdy gdzies wychodzę a mam pół baterii i ciągle mi się wyłacza to jest to w jakims stopniu problem i po to to pisze zeby to jakos usunac xd
Awatar użytkownika
By PucH2
Te następne pół możesz wykorzystać do powerbanka. Doładowując pikola wykorzystasz całego akusa. Jest jeszcze inny sposób byś nie szalał z grzałkami, ale nie biorę go pod uwagą bo pytanie tyczyło baterii. :lol:
By PicoMafija
Na 2 akusy lece ale denerwuje mnie to ze po przycisnieciu fire pokazuje mi logo eleafa i dopiero sie wlaczy za kazdym razem prawie
By matadrox
Może inaczej: w jakiej kondycji te akumulatorki są? Bo może jest tak, a może inaczej, że wskaźnik wskazuje pewien procent zgromadzonej energii, a w chwili obciażenia okazuje się, że zgromadzonej energii jest duuużo mniej? Bo nie wiem jak Twój pico, ale mój wyświetla bartery low i, wiem że jeszcze parę machów zdołam wciągnąć, nim całkiem się wyłączy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
By PicoMafija
Akusy maja z miesiac oba , on tez pokazuje battery low ale chodzi o to ze jak wcisne przy wlaczonym fire to pokazuje sie logo eleafa zamiast uruchomienia grzalki tylko przy niskim poziomie batki
By matadrox
a tak to wyglądało. No no. No dobra. Tzn że przy niskim poziomie baterii, pico nie działa, tak? A jak akumulatorek jest naładowany, to działa, tak? Hmm... Dziwne to... Naprawdę.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA