EPF
Awatar użytkownika
By Ariusz
toska pisze:(...) ale z FF też tak zawsze mam ze do pierwszego napełniania chmurzy a później bobrzy

FF Ci bobrzy?... W życiu nie poczułem bobra na FF, mimo, że zdarzało mi się niekiedy zapomnieć o otwarciu liquidu... :roll: :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
Mi też FF bobrzy. Daję Muji i wszystko jest już w porządku.
Awatar użytkownika
By toska
Gabriel pisze:Mi też FF bobrzy. Daję Muji i wszystko jest już w porządku.

Już się zaczynałam obawiać ze ze mną cuś nie teges ;)

Nie wiem jak ja wczesniej to FF dawałam , ale do wakacji było ok , chyba zmieniłam rodzaj FF i są cyrki , tylko żebym ja wiedziała które FF dawałam przed wakacjami :(
Awatar użytkownika
By Ariusz
No dobra, przyznam, że pewnie sporą rolę w tym niebobrzeniu odgrywa TC, grzałka na sucho po prostu przestaje tak grzać i jedyny efekt jaki odczuwam, to wciąganie powietrza. Jednak bez żadnych, nawet minimalnych dodatkowych "smaczków". Może to jest wyjaśnienie, dlaczego niektórym bobrzy, a innym nie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
FF latem i wiosną jest ok, szybki transport, ale w chlodniejsze dni muji rządzi :)
Awatar użytkownika
By toska
Tak mi jakoś dziwnie na muji początkowo smaczyło , ale jest ok , martwi mnie ze to chyba trzeba częściej niz ff wymieniać :(
Awatar użytkownika
By marki51
toska pisze:Tak mi jakoś dziwnie na muji początkowo smaczyło , ale jest ok , martwi mnie ze to chyba trzeba częściej niz ff wymieniać :(

Ale w merlinie jest to tak proste, że nie stanowi to problemu *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By toska
Po 3 latach wapczenia wymiana muji to w sumie pryszcz , za to dziś chmurzyłam na tym muji 3 smaki i mam mix owocowy a na FF tak nie było . Przyjdzie mi albo kupić jeszcze jednego Merlina ( mam 2 ) albo przyzwyczaić się do mixów .
Powalczę jeszcze z ff , ale to za kilka baniaków .

Które FF najlepsze do Merlina ? bo za uja nie mogę sobie przypomnieć na ktorym mi nie bobrzyło .
Awatar użytkownika
By bulit73
toska pisze:Które FF najlepsze do Merlina ?

Ja używam No 1 :)
Awatar użytkownika
By toska
bulit73 pisze:
toska pisze:Które FF najlepsze do Merlina ?

Ja używam No 1 :)

To doopa , bo własnie ostatnio używałam 1 i mi bobrzyło , dawałam jej tak mało że az prześwity były i dalej boberek a ile filmikow na YT oglądnęłam .
Czy mógł byś przy następnej wymianie ff zrobić kilka fotek na sucho przed upchaniem bym widziała ile tego jest jak i po skropieniu ? PLIS
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Mi bardziej pasuje FF cotton blend (niebieskie opakowanie), spróbuj
Awatar użytkownika
By bulit73
toska pisze:Czy mógł byś przy następnej wymianie ff zrobić kilka fotek na sucho przed upchaniem bym widziała ile tego jest jak i po skropieniu ? PLIS

Spróbuję o Tobie pamiętać.
Awatar użytkownika
By jackas50
Obrazek
Obrazek
U mnie tak to wygląda.. FF nr1,nie czesane,tylko dmuchnięte,upchnięte,ale bez przesady tylko w kanałach,Clapton Ni80/Ni80 0.40/0.10,6 zwojów,2,5mm, 1.15oma 23W
Awatar użytkownika
By kabacina
Skoro działa, to najważniejsze :) ale na moje oko to strasznie dużo nośnika

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By toska
Z muji nie wyrobię , tyle chmurze że 9 dałam świeże muji a 11 już smak nie halo :cry:
Więc wczoraj podjęłam walkę z FF i było cudownie zero bobra po 2 baniaczkach ....dopóki się nie zlał w kieszeni :evil:
Więc dziś upchałam w niego tle FF że grzałkę średnicy 3mm weszło z lekkim oporem , przyczesałam nadmiar usunęłam część wsadziłam w kanały , część nie i czekam na cud , jak poczuje bobra to się chyba zastrzele z procy , jak się posika w torebce , albo kieszeni za karę schowam do pudełka na czas nieokreślony :twisted:
By Dżansjo
toska pisze:Mój ulubiony parowniczek , ale wykończy mnie psychicznie :(
Od jakiś 2 miesięcy nie mogę dojść ile ta paskuda chce ff , daje maluńko a ob paskudnik bobrzy , czasami mam dość i wdzięczna jestem jak mi się za entym razem uda :(

Wytrwała jesteś, naprawdę.
Ja raz na jakiś czas mam "naszło mnie na ff" - zazwyczaj po kilku baniakach wracam do muji i tak już zostaję. FF sprawdzął mi się na malutkich grzałkach, takich 2mm.
A w Merlinie Nie sprawdził mi się w ogóle, bo albo bobrzył albo ciekło. Chyba raz przez przypadek wyszło ok ale co z tego - efekt wcale nie był lepszy niż na zwykłej bawełnie.

Tak szczerze mówiąc, to tych wielkich zalet FF nie widzę w praktycznym użytkowaniu.
Znaczy widzę że wchłania więcej niż muji...tylko mam wrażenie że mniej chętnie niż muji oddaje. Ale to może tylko wrażenie.
To ze wytrzymuje dłużej - biorę na wiarę bo ja i tak wymieniam nośnik co przewapowane 20, najdalej 30ml więc pomijając ciemne tytoniówki - raczej się nie dowiaduję jaki jest kres ich życia :-)
Awatar użytkownika
By jackas50
kabacina pisze:Skoro działa, to najważniejsze :) ale na moje oko to strasznie dużo nośnika

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

...A jak mniej to dzieje się to co u toski,tylko,że taką ilość nośnika daję jak jest wsadzony clapton...jeśli grzałka z pojedynczego drutu Merlin jest bardziej tolerancyjny,można dać mniej i nie podcieka.
By Dżansjo
Ariusz pisze:
toska pisze:(...) ale z FF też tak zawsze mam ze do pierwszego napełniania chmurzy a później bobrzy

FF Ci bobrzy?... W życiu nie poczułem bobra na FF, mimo, że zdarzało mi się niekiedy zapomnieć o otwarciu liquidu... :roll: :D

Jak dasz za dużo to przy pomocy ff zamiast transportu wytworzysz tampon ;-) - w pewnym momencie zabobrzy.
A jak dasz za malo(dużo za mało) to przy długim pociągnięciu transport nie zdąży(a bufor będzie za mały).

Setup to nie wszystko, jak niektórzy utrzymują. Styl wapowania sporo zmienia. Inaczej będzie na krótkich ostrych pociągnięciach, inaczej na dłuuuuuugich a jeszcze inaczej jak ktoś lubi chain vaping :)
Awatar użytkownika
By toska
Czuje się jak zwycięzca *TANIEC*
Od wczoraj chmurzę bezproblemowo , nie bobrzy i nie pocieka , smaki zmieniam jak szalona i nie robi się mix smakowy :D
Dżansjo pisze:
Wytrwała jesteś, naprawdę.

Walczę bo to mój ulubiony parownik ( w sumie teraz jedyny na którym chmurzę ) , no a ff to podstawa bo mogę zmieniać smaki i nie robi mi się mix owocowy .
FF zmieniam raz na tydzień a zdarza się ze zapomnę kiedy zmieniałam i 2 tygodnie pociągnę a smak dalej cudowny .
Już mi słabo na myśl ze kiedyś mój zapas FF się skończy w końcu mam tylko około 12 małych opakowań :cry:
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

Zacząłem od 18mg, potem bardzo gwałtownie zszedłem[…]

sigelei fuchai 213 vs sigelei 213

Witajcie Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega […]