EPF


Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
Awatar użytkownika
By borus87
#1810962
Szkoda, że nie zajrzałem tu wcześniej. Zamówiłem sobie cały zestaw 8 smaków. Żeby zobrazować ogrom tej tragedii powiem tak... jestem ateistą, ale "desperate times, calls for desperate measures" więc... Boże... jeśli istniejesz, broń mnie w przyszłości od zła tak wielkiego jak te liquidy. Wapuję od 2010... swoje przerobiłem i jako ktoś, ktos spożywa około 400ml miesięcznie (tak, wiem... powinienem się ograniczyć) wiem co mówię - to jest najbardziej obrzydliwe, chemiczne, niewdychalne g*wno jakie zdarzyło mi się inhalować. Nie wiem jak przetrwałem próbę wszystkich 8miu smaków (oczywiście dosłownie po kropelce każdego na dripie). Jest źle do tego stopnia, że gdyby tylko takie płyny były na rynku, to chyba wrócił bym do analogów! Są tak obrzydliwie chemiczne, że muszą walić płuca gorzej niż 40 lat jarania "popków" bez filtra... Omijać szerokim łukiem!!!
Awatar użytkownika
By Julia
#1810983
Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...
Chyba że z kimś kogo wyłapiemy, i wiemy że ma ten gust podobny do naszego.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810984
Julia pisze:Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...
Chyba że z kimś kogo wyłapiemy, i wiemy że ma ten gust podobny do naszego.

Też tak myślę by zmyć widmo hańby firma powinna na degustację zaprosić M. Keslerową z ekipą. :lol:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1810985
Julia pisze:Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...

Zgodnie z twierdzeniem, że o gustach się nie dyskutuje? :D A ja uważam wręcz przeciwnie, to bardzo ciekawy socjologicznie temat :mrgreen: Jeżeli usłyszę od kogoś, że wdycha rozpuszczalnik, bo lubi i mu smakuje, to moim zdaniem jest to temat do interesującej rozmowy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Julia
#1810987
Był klub fanów "mysich sików". To gorsze niż klej.
O gustach można dyskutować. Tylko co z tej dyskusji wynika? Wiesz co obcy gość z netu lubi wapować.....
Kupujesz po raz 100000 bo przecież to fantastyczne. Wylewasz do kibla i obiecujesz sobie że to ostatni raz.
Mam ludzi z którymi trafiam, tych obserwuje. Mam ludzi z którymi zawsze jestem w totalnej niezgodności więc ich też obserwuje:)
Reszta jest bez sensu. Wg mnie;)
Sory za ot.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1811002
Jestem chyba masochistą :roll: Dziś przy okazji zakupu drutów zakupiłem 1 szt.El Vapo-mix truskawki,arbuza i kiwi,żeby porownać moje doznania smakowe z poprzednikami.Mam do mycia Kayfuna5,Hussara i TGT2 :lol: .Ten "smak" trudno opisać,czuje się trochę truskawkę i coś chemicznego w tle,tak jakby kapsaicyna była dodana,bo piecze w gardziel.Nigdy więcej eksperymentów!
By koala
#1812543
Podobnie jak przedmówca podczas zakupu drutów itp skusiłem się na dwa smaki liquidów Cartel w najlepszym sklepie. Niestety podobnie jak przedmówca, mam do mycia parowniki.

Szybko zaśmiecają grzałkę, smakują mocno chemicznie. Na Kajtku v5 smak lodów malinowych mijał się bardzo daleko z realnym, podobnie jak z drugim smakiem, który nabyłem czyli ciastko czekoladowo-waniliowe. Nie polecam, nie tylko z faktu, że przez ustawę nie wolno.
By ajqju
#1812815
Też zamówiłem z ciekawości parę buteleczek. Większość się do niczego nie nadaje poza El Colio (knopers). Odziwo zasmakował mi ten liquid. Szkoda że nie ma lub nie mogę znaleźć przepisu w sieci.
By 2dest86
#1814718
Ktoś jeszcze próbował el coilo? Podobno tylko ten jest godny jakiejkolwiek uwagi a knoppersy to ja lubię :)
By SidVcius
#1828928
Ja aktualnie używam El Coilo. Jak dla mnie jest to najlepszy kupny liquid. Przypomina mi starego dobrego Bobasa. Prawdą jest, że jak raz zalejesz grzałkę to dopóki nie umyjesz atomizera i nie zmienisz grzałki co byś nie wlał to i tak czułbyś smak tego liquidu. Mi osobiście jednak naprawdę smakuje ale muszę dodać, że doświadczenia z liquidami dużego nie mam.

Dodam jeszcze, że knopersa jako takiego ten smak nie odzwierciedla.

Witam. Wapuję prostym zestawem, ale mi on pasuje. […]

Witam, we wrześniu lecę do Portugalii, planuję wzi[…]

Jaki atomizer?

Siema Jaki atomizer do bateri Ijust S polecacie? […]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]