EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Kamyl2008
#1810934
Witam,
Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie tematu.

Szukam najlepszego dostępnego w Polsce liquidu do Nautilusa mini. Czytałem że proporcje w tym przypadku będą najlepsze: 50:50. Czy ktoś z was jest to w stanie potwierdzić?
Jakiej firmy liquid wybrać? Podobno Just Fake topi tanki z tworzyw sztucznych co dla mnie jest alarmujące dosyć mocno. I bałbym się to palić.

Ostatnie dodatkowe pytanie jest czysto teoretyczne. Co sie może stać jeśli ustawie na boxie za dużo Wat? Może nastąpić utrata zdrowia poprzez poparzenie? Jak się tego ustrzec. Słyszeliście o takich przypadkach?
By matadrox
#1810952
Kamyl2008 pisze:Szukam najlepszego dostępnego w Polsce liquidu


Hmm. Ja uważam, że mój jest najlepszy 50:50? Takich proporcji ja nie trawię. 70:30 bądź 60:40. Ale no właśnie... Jaki jest najlepszy w Polsce? Też chciałbym wiedzieć... napewno coś co deformuje tworzywo, zdrowe być nie może Jak za dużo dasz mocy na grzałkę - przyjmując że będzie to na miarę wydajności aku - oprócz ewentualnego poparzenia, doświadczysz mało przyjemnego smaku.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Julia
#1810982
Rozmawiałam z moim Nautilusem. Jego zdaniem najlepszy dla niego lq, to ten który najbardziej mi smakuje:)
Często przekraczam sugerowane przez Ciebie proporcje i jest ok. Nigdy nic go nie rozpuściło:)
Widzę, że jesteś wyjątkowo lękliwy więc może dla zdrowia psychicznego nie używaj syfów ala wspomniane przez Ciebie marki, namieszaj siebie coś sam.
Co do watów to prędzej spalisz nośnik i rozwalisz grzałkę niż zrobisz sobie krzywdę Nautkiem. Ja wapuje na max 15w (średnio 12).
Innokin Ares MTL

Już niedługo nowość dla dopaszczowcow, powstaje pr[…]

Witam! Zakupiłam kilka dni temu IJoya Avenger 270 […]

1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]

Zapach aromatu TPA Strawberry (RIPE)

Witam, od niedawna naszła mnie "wena" na[…]