EPF

Awatar użytkownika
By PucH2
Idź za ciosem i dobierz do 20 szt. Też w promocji się zmieścisz tej.
Awatar użytkownika
By MaiArt
PucH2 pisze:Idź za ciosem i dobierz do 20 szt. Też w promocji się zmieścisz tej.

Nie trzeba od razu zamawiać 20 szt. ;)
Minimalne zamówienie to 10 szt., a każda następna sztuka to 15 zł.
Awatar użytkownika
By cerber
Zamówiłem kilka premixów, między innymi polecany apfelstrudel. Smakuje od razu po dodaniu bazy nikotynowej i czuje sam cynamon a sam liquid cholernie drapie w gardło. Czy to po prostu nie mój smak czy może po przegryzieniu coś się zmieni? Inne premixy (budyń, owoce leśne, ciasto jagodowe) tej samej mocy tak nie gryzą.
Awatar użytkownika
By Gabriel
To ciekawe, bo ja w ogóle nie czuję żadnego cynamonu, tylko jabłko plus jakby taka kruszonka z ciasta. Ale najbardziej jabłko ( bez cynamonu ) i nic nie drapie w gardło.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
@Gabriel
Jeżeli robisz go z samego aromatu, bez Travellera, to jest trochę inny, jakby stępiony. Traveller zawarty w premixie bardziej wyostrza smaki.
By gourmet
Krasnal45 pisze:@Gabriel
Jeżeli robisz go z samego aromatu, bez Travellera, to jest trochę inny, jakby stępiony. Traveller zawarty w premixie bardziej wyostrza smaki.

O właśnie, wszystkie liquidy MaiArt są z dodatkiem Travellera, czy tylko niektóre?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Krasnal45 pisze:@Gabriel

A ja mam wrażenie, że jest na odwrót. Slabiej czuję smak, a po całym dniu czuję już tylko travellera.
Testowane na tym samym parowniku i setupie. Na świeżo jak i po lezakowaniu...
Awatar użytkownika
By Pesio
Ale mowa teraz o samogonach, czy premixach? I czy do samogonów też dajecie 10% travellera? Pytam, bo nie robiłem jeszcze nic z travellerem.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Zawsze się zastanawiam jak to jest, że jeden smak po całym dniu jest tak samo wyczuwalny, a innego po całym dniu prawie nie czuć, z bobasem jest w ogóle dziwnie, po godzinie ostrego chmurzenia, nie czuje prawie nic, po dłuższej przerwie wszystko wraca do normy
Awatar użytkownika
By Master_PiT
W samogonie traveller mi osłabia smak. Premix smakuje tak samo. Samogon bez Travellera smakuje intensywniej.

Spróbuj obu opcji, sam zdecydujesz co wolisz
Awatar użytkownika
By Pesio
Największy paradox to jest, że po kilku tygodniach w ogóle smak się pogarsza.

Awatar użytkownika
By Pesio
Mnie najbardziej z tego typu podszedł RY4 , daje prawie do wszystkiego 1%, bo lubię lekko tytoniowy smak, ale travellera tak czy tak spróbuje i reszty tytoniówek, tylko zastanawiam się który najlepszy, ale chyba wezmę fajkowy i bosmana

O fuj, znów nowa wersja Tapatalka i znów nie zawsze edytuje
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Możesz też spróbować travellera solo
Awatar użytkownika
By Julia
Jakie stężenie aromatu mają Wasze premiksy przed dodaniem bazy ? Te 30ml solo?
Czy to normalne, że zerówka nie zmienia koloru a premiks po dodaniu nikotyny już tak? Mowa oczywiście o tym samym smaku.
Awatar użytkownika
By MaiArt
Julia pisze:Jakie stężenie aromatu mają Wasze premiksy przed dodaniem bazy ? Te 30ml solo?

Aromaty w premiksach optymalizowane są pod objętość końcową 50 ml.
Julia pisze:Czy to normalne, że zerówka nie zmienia koloru a premiks po dodaniu nikotyny już tak? Mowa oczywiście o tym samym smaku.

Tak. Niektóre z aromatów mogą ciemnieć po dodaniu nikotyny.
Awatar użytkownika
By Julia
Czy ta ta objętość końcowa będzie miała stężenie takie, jak zalecacie przy konkretnych aromatach?
Awatar użytkownika
By MaiArt
Dokładnie tak. W buteleczce znajduje się aromat w ilości odpowiedniej do uzyskania finalnie 50 ml gotowego liquidu.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Volish - strzelanie

Witam. Ponieważ nie znalazłam za dużo informacji c[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Smak... grzybów w RDTA

Na mikołaja sprawiłem sobie parownik RDTA. Byłem w[…]