EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By juventinho
#1810207
Testowałem 3 smaki skuszony ceną:

Don Dripo - miały być płatki jagodowe i faktycznie coś zalatuje jagodą ale smak jest tak ohydny, że aż wykręca ryja. Czuć skisłe mleko w tle

La Volta - lody malinowe które koło malin ani lodów nawet nie leżały. Z tych trzech najlepszy a i tak chmurzyłem lepsze samogony na jednym aromacie

Los Tankos - ciastko mango bez smaku mango. Obrzydliwy

Wszystkie liquidy miały dużą ilość aromatu w sobie, wszystkie są niewapowalne jak dla mnie(2 smaczące parowniki, 3 setupy). Opisy smaków wzięte z ..upy. Jeśli komuś to smakuje to powinienem zacząć swoje własne sprzedawać :zakrecony
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810209
Z tego co pamiętam to te liquidy są robione tylko na glicerynie ( plus aromat tylko ) więc z tego powodu smak niestety jest przytłumiony. Gliceryna spłaszcza smak.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1810210
Za rzadkie na samą gliceryne.
Podobno 70vg /30pg

5zl za 10ml i dziw, że nie są smaczne?

Mi od biedy podpasował 1
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810212
Na stronie pewnego sklepu są opisane jako 100 % gliceryny. Teraz sprawdziłem.
By stefan1.44
#1810223
również nabyłem Cartel skuszony niską PLN-uważam że szkoda było te parę zł wydac na nie-nabyłem La Volta-lody malinowe,Don Wire-ciastko czekoladowo/waniliowe,El Vapo-mix truskawki,kiwi ,arbuza.1i2 dostał jeszcze szanse na inhalację ,3 odstawiony *BOR*



Regulamin Forum III&1
D.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1810234
No to jest z jakimś dodatkiem, a dodatkowo ma tendencje do strzelania
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810239
Ten dodatek to pewnie aromat :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810240
Master_PiT pisze:... dodatkowo ma tendencje do strzelania

Jak strzela to woda. Meteoryty mogą być groźne i poparzyć otwór gębowy z płucami włącznie.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1810257
Gabriel pisze:Ten dodatek to pewnie aromat :lol:

przecież wiem jak gęsta jest gliceryna z aromatem, a tutaj na pewno nie ma 20-30% aromatu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1810312
Cartel? Syf, jakich mało. Kupiłem chyba 2 buteleczki kilka miesięcy temu (17zł za sztukę, tylko w jednym sklepie były). Smak bez szału, ogromna ilość substancji słodzących i nośnik + grzałka do wymiany po kilku ml.
Składowo jest 80% VG, o ile pamiętam.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810323
Czyli jakby nie patrzeć, to ten produkt d... nie urywa i szału nie ma.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1810324
Powiedziałbym nawet, że poziom niżej od Pink Siury
Awatar użytkownika
By e_sat
#1810366
Jak dobrze, że to forum istnieje i daje tyle informacji, a już chciałem składać zamówienie, bo były faktycznie tanie....ale od czasu powstania waszej recenzji zdrożały z 4, .. do 6,90zł :roll:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810376
Ja nawet widziałem je w pewnym sklepie za 9 zł. :lol:
By juventinho
#1810466
To nic, ja widziałem za granicą po 6 euro :zakrecony
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1810468
Oj syf i to straszny.
Patrzę na etykietę i faktycznie woda jest jako składnik. Proporcji oczywiście brak.
Wszystkie syfią grzałkę od strzała.
Całe szczęście używałem tylko w driperze, więc mniej mycia i łatwiej nośnik wymienić


@e_sat były po 4? W zeszłym tygodniu kupowałem po 5zl w 'najlepszym sklepie', mimo to uważam, że tych 5zl nie byly warte....
By strazakcn
#1810507
Smakowo co kto lubi. Ale to taki killer dla grzałek że masakra... Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby nagar zbierał się w takim tempie jak przy cartelu.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810560
A na facebook-u najgorszego sklepu, same recenzje Och i Ach na temat tych liquidów. Że niby takie dobre, pyszne i nic tylko kupować :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1810563
Tja... Jeśli ktoś kupował tylko szajs i na tanich aromatach jechał to będzie och i ach...
Awatar użytkownika
By Julia
#1810882
Ja jak zawsze wszystkiego spróbowałam...... zadziwiające ale dwa smaki mi podeszły (Don Clapton i El Vapo)
Totalnie do kibla też się znalazły (Los Takos, El Dripo).

Jak cena tym razem zła bo za niska to pocieszam; zdrożały:)
Awatar użytkownika
By borus87
#1810962
Szkoda, że nie zajrzałem tu wcześniej. Zamówiłem sobie cały zestaw 8 smaków. Żeby zobrazować ogrom tej tragedii powiem tak... jestem ateistą, ale "desperate times, calls for desperate measures" więc... Boże... jeśli istniejesz, broń mnie w przyszłości od zła tak wielkiego jak te liquidy. Wapuję od 2010... swoje przerobiłem i jako ktoś, ktos spożywa około 400ml miesięcznie (tak, wiem... powinienem się ograniczyć) wiem co mówię - to jest najbardziej obrzydliwe, chemiczne, niewdychalne g*wno jakie zdarzyło mi się inhalować. Nie wiem jak przetrwałem próbę wszystkich 8miu smaków (oczywiście dosłownie po kropelce każdego na dripie). Jest źle do tego stopnia, że gdyby tylko takie płyny były na rynku, to chyba wrócił bym do analogów! Są tak obrzydliwie chemiczne, że muszą walić płuca gorzej niż 40 lat jarania "popków" bez filtra... Omijać szerokim łukiem!!!
Awatar użytkownika
By Julia
#1810983
Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...
Chyba że z kimś kogo wyłapiemy, i wiemy że ma ten gust podobny do naszego.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810984
Julia pisze:Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...
Chyba że z kimś kogo wyłapiemy, i wiemy że ma ten gust podobny do naszego.

Też tak myślę by zmyć widmo hańby firma powinna na degustację zaprosić M. Keslerową z ekipą. :lol:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1810985
Julia pisze:Dyskusje o smakach i gustach zawsze wydawały mi się bezsensowne...

Zgodnie z twierdzeniem, że o gustach się nie dyskutuje? :D A ja uważam wręcz przeciwnie, to bardzo ciekawy socjologicznie temat :mrgreen: Jeżeli usłyszę od kogoś, że wdycha rozpuszczalnik, bo lubi i mu smakuje, to moim zdaniem jest to temat do interesującej rozmowy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Julia
#1810987
Był klub fanów "mysich sików". To gorsze niż klej.
O gustach można dyskutować. Tylko co z tej dyskusji wynika? Wiesz co obcy gość z netu lubi wapować.....
Kupujesz po raz 100000 bo przecież to fantastyczne. Wylewasz do kibla i obiecujesz sobie że to ostatni raz.
Mam ludzi z którymi trafiam, tych obserwuje. Mam ludzi z którymi zawsze jestem w totalnej niezgodności więc ich też obserwuje:)
Reszta jest bez sensu. Wg mnie;)
Sory za ot.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1811002
Jestem chyba masochistą :roll: Dziś przy okazji zakupu drutów zakupiłem 1 szt.El Vapo-mix truskawki,arbuza i kiwi,żeby porownać moje doznania smakowe z poprzednikami.Mam do mycia Kayfuna5,Hussara i TGT2 :lol: .Ten "smak" trudno opisać,czuje się trochę truskawkę i coś chemicznego w tle,tak jakby kapsaicyna była dodana,bo piecze w gardziel.Nigdy więcej eksperymentów!
By koala
#1812543
Podobnie jak przedmówca podczas zakupu drutów itp skusiłem się na dwa smaki liquidów Cartel w najlepszym sklepie. Niestety podobnie jak przedmówca, mam do mycia parowniki.

Szybko zaśmiecają grzałkę, smakują mocno chemicznie. Na Kajtku v5 smak lodów malinowych mijał się bardzo daleko z realnym, podobnie jak z drugim smakiem, który nabyłem czyli ciastko czekoladowo-waniliowe. Nie polecam, nie tylko z faktu, że przez ustawę nie wolno.
By ajqju
#1812815
Też zamówiłem z ciekawości parę buteleczek. Większość się do niczego nie nadaje poza El Colio (knopers). Odziwo zasmakował mi ten liquid. Szkoda że nie ma lub nie mogę znaleźć przepisu w sieci.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1814718
Ktoś jeszcze próbował el coilo? Podobno tylko ten jest godny jakiejkolwiek uwagi a knoppersy to ja lubię :)
By SidVcius
#1828928
Ja aktualnie używam El Coilo. Jak dla mnie jest to najlepszy kupny liquid. Przypomina mi starego dobrego Bobasa. Prawdą jest, że jak raz zalejesz grzałkę to dopóki nie umyjesz atomizera i nie zmienisz grzałki co byś nie wlał to i tak czułbyś smak tego liquidu. Mi osobiście jednak naprawdę smakuje ale muszę dodać, że doświadczenia z liquidami dużego nie mam.

Dodam jeszcze, że knopersa jako takiego ten smak nie odzwierciedla.
Awatar użytkownika
By Achim
#1837979
El Coilo dzisiaj dostałem i jest bardzo dobrze. Natomiast El Vapo nie dla mnie - coś jakby arbuz którego nie lubię.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1837983
Od dość dawna sam mieszam liquidy i praktycznie nie kupuje gotowców. Zaintrygował mnie jednak opis El Coilo. Jako, że bardzo lubię deserówki w ten deseń, kupiłem butelczynę.
Powiem tak. Do moich samogonów mu daleko ale jak na kupny liquid, nie jest najgorzej.
By ajqju
#1838603
bulit73 pisze:Od dość dawna sam mieszam liquidy i praktycznie nie kupuje gotowców. Zaintrygował mnie jednak opis El Coilo. Jako, że bardzo lubię deserówki w ten deseń, kupiłem butelczynę.
Powiem tak. Do moich samogonów mu daleko ale jak na kupny liquid, nie jest najgorzej.


A jak ja w którymś temacie pisałem że jak dla mnie jest bardzo dobry, to któryś z kolegów mnie wyśmiał jaki to mam tragiczny smak.
bulit73 - zrobisz sam coś takiego ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1838611
ajqju pisze:bulit73 - zrobisz sam coś takiego ?


Nie za bardzo mam teraz czas ale coś pomyślę. Mam chyba nawet chętnego, który by się z tym pobawił :wink: Jak coś dam znać.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1838694
El coilo to jedyny którego próbowałem i bardziej niż knoppers, smakuje jak deserek orzechowy Mikuś :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Jacko90
#1845122
Zrażony liquidami Sensation postanowiłem kupić coś innego. Padło na olejki firmy Cartel. Po przejrzeniu strony wybrałem dwa smaki.
El Coilo - Smak : orzechy, kakao, chrupiący wafel i mleko.
El Vapo - Smak: Mix truskawki, kiwi i arbuza.

Liquidy są gęste, wyraźne w smaku i dają stosunkowo dużo dymu.
El Vapo - smaczny, czuć truskawkę i arbuza.
El Coilo - przesmaczny! Normalnie jak Spolica orzech laskowy z mlekiem! Mój nr jeden. 10 ml poszło w weekend.
Faktycznie, przez 2-3 dni po wlaniu innego liquidu nadal było czuć knopersa. Smak może być męczący przy ciągłym zalewaniu, ale idealnie nadaje się na deser w weekend ;)
Na razie kupiłem tylko dwie buteleczki z tej firmy i jedna miała inny zakraplacz, który spadał i powodował wyciek płynu - duży minus!
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845125
bulit73 pisze: Mam chyba nawet chętnego, który by się z tym pobawił

ajqju pisze:To czekam :)


Chyba nie czekaj :wink: bo chętny się nie odzywa :mrgreen: a ja nie mam zbytnio czasu, żeby coś w tym kierunku podziałać.
By WEEKSKULL
#1895118
Narzekacie na El dripo a ja bym powiedział że na tfv8(używałem zastępczy jak ammit odmówił działania) to całkiem przeciętny średniak od biedy butelkę można spalić.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.