EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kamyl2008
#1810934
Witam,
Jeśli w złym dziale to proszę o przeniesienie tematu.

Szukam najlepszego dostępnego w Polsce liquidu do Nautilusa mini. Czytałem że proporcje w tym przypadku będą najlepsze: 50:50. Czy ktoś z was jest to w stanie potwierdzić?
Jakiej firmy liquid wybrać? Podobno Just Fake topi tanki z tworzyw sztucznych co dla mnie jest alarmujące dosyć mocno. I bałbym się to palić.

Ostatnie dodatkowe pytanie jest czysto teoretyczne. Co sie może stać jeśli ustawie na boxie za dużo Wat? Może nastąpić utrata zdrowia poprzez poparzenie? Jak się tego ustrzec. Słyszeliście o takich przypadkach?
By matadrox
#1810952
Kamyl2008 pisze:Szukam najlepszego dostępnego w Polsce liquidu


Hmm. Ja uważam, że mój jest najlepszy 50:50? Takich proporcji ja nie trawię. 70:30 bądź 60:40. Ale no właśnie... Jaki jest najlepszy w Polsce? Też chciałbym wiedzieć... napewno coś co deformuje tworzywo, zdrowe być nie może Jak za dużo dasz mocy na grzałkę - przyjmując że będzie to na miarę wydajności aku - oprócz ewentualnego poparzenia, doświadczysz mało przyjemnego smaku.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Julia
#1810982
Rozmawiałam z moim Nautilusem. Jego zdaniem najlepszy dla niego lq, to ten który najbardziej mi smakuje:)
Często przekraczam sugerowane przez Ciebie proporcje i jest ok. Nigdy nic go nie rozpuściło:)
Widzę, że jesteś wyjątkowo lękliwy więc może dla zdrowia psychicznego nie używaj syfów ala wspomniane przez Ciebie marki, namieszaj siebie coś sam.
Co do watów to prędzej spalisz nośnik i rozwalisz grzałkę niż zrobisz sobie krzywdę Nautkiem. Ja wapuje na max 15w (średnio 12).
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.