EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By poli1990
#1810859
Witam, orientuje się ktoś gdzie kupię pierścień do moda pomiędzy bateria a atomizerem? Chodzi mi o taki dystans bo dokupiony atomizer jest ciut większy i element od baterii nie pozwala go dokręcić :)
By Krasnal45
#1810860
Zaraz ktoś wyciągnie szklaną kulę która pokaże co to za parownik, co to za zasilanie i o co Ci tak właściwie chodzi....
By poli1990
#1810868
Dokładnie, mam pico i jest ciasno żeby wkręcić coś innego, chodzi mi o pierścień co podwyższy mi atomizer, lub jakiś radiator
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810872
Kupisz w Chinach na Fasttechu lub załóż temat w dziale Bazar że chcesz kupić ( może ktoś ma i Tobie odsprzeda ) Prywatnie w kraju nie widziałem w sklepach.
By poli1990
#1810874
Ok, myślałem że gdzieś dorwe z kraju, znalazłem na Ali za 8zl wiec będzie trzeba zamówić i trochę poczekać :) ale dzięki za info
Awatar użytkownika
By d1roman
#1810875
poli1990 pisze:Dokładnie, mam pico i jest ciasno żeby wkręcić coś innego, chodzi mi o pierścień co podwyższy mi atomizer, lub jakiś radiator

Wysłałem PW.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.