EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By rambo343
#1810858
Witam,

Jakiś 1 msc temu nabyłem e-papierosa Volish Tense ze sklepu e-smokingworld. Od tygodnia mam problem z nim, tzn. zmienił się smak liquidu, przy zaciaganiu czuje takie uszczypniecie w język(tak jakby delikatnie mówiąc prąd mnie w język kopnął xD) i chmura już nie jest tak obfita, nawet przy owocowych liquidach nie ma takiego słodkiego posmaku tak jak było na początku. I właśnie dzisiaj wybrałem się do pobliskiego punktu esmoking i kupiłem grzałkę z oporem 0,5 oma, mając nadzieje że wymiana coś pomorze, a tu niestety nic, dalej to samo. Dodam jeszcze że przed wymianą grzałki opłukałem tulejkę z liquidu pod letnią wodą, wysuszyłem i włożyłem. Co w takim razie może być przyczyną tego?
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810867
Skoro masz go dopiero miesiąc to nie kupować grzałki tylko reklamować sprzęt, dostaniesz nowy i za pewne wyeliminujesz problem
By Spoznionysen
#1839749
Macie problem może ze znikającym liquidem. Nie cieknie nic a nic a jak jest zalany to po paru godzinach spada o 3/4
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1839828
Musi magia jakaś... :palm

Sam z siebie nie znika na pewno. Albo gdzieś przecieka, albo wsiąka w wate ale 3/4 zbiornika to raczej sporo...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.