EPF
http://maiart.pl/
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1806255
Właśnie czekam już m. in. na Apfelstrudel. Mam nadzieję że będzie pyszny tak jak mówią i że wasze produkty zostaną na stałe w mym menue :)
Awatar użytkownika
By mironiusz
#1807271
Ja z kolei skusiłem się na premiks o smaku zielona herbata, i czuje w nim niestety posmak mydlin.
Czy to z grzałki, czy kropelka na język, jakie są wasze odczucia dot. tego smaku?
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1807283
mironiusz pisze:Ja z kolei skusiłem się na premiks o smaku zielona herbata, i czuje w nim niestety posmak mydlin.
Czy to z grzałki, czy kropelka na język, jakie są wasze odczucia dot. tego smaku?

Miałem podobne odczucia, strasznie chemiczny smak, zielonej herbaty tam nie czuję.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1807285
Zielona Herbata jest dobra, ale na niskie moce i uniarkowaną chmurę.
W przypadku wszytkich chmurorobów faktycznie czuć chemiczny posmak
Awatar użytkownika
By mironiusz
#1807287
Przy grzałce o rezystancji ~ 1.0 Ω i mocy 6,5W, poczułem się trochę jak za lat dzieciństwa, gdy to skosztowałem szamponu zielone jabłuszko bo tak ładnie pachniał ;)

Edycja, poprawiłem, przepraszam, robiłem 3 rzeczy na raz przy kompie i jakoś tak wyszło, dzięki za czujność, teraz powinno być już okej :)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, 18:45 przez mironiusz, łącznie zmieniany 6 razy.
By MaiArt
#1807701
Serdecznie dziękuję za informację na temat aromatu "Zielona herbata". Przeprowadzimy testy w szerszym zakresie zmian parametrów pracy porownika i postaramy się poprawić skład w celu uniknięcia zgłaszanych przez Państwa problemów :hat_low:
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810768
Szanowne grono :bry
Czy ktoś może mi doradzić premix maiart? Jestem na etapie wyborów.. na pewno Apfelstrudel + no właśnie , brakuje jeszcze 3.. do wyboru myślę: owoce lasu / buble gum / ciasto jagodowe / jagoda / owoce lasu / stracciatella / truskawka ... ktoś miał? coś poleci lub odradzi ? z góry dziękuję *CZAJNICZEK*
By Krasnal45
#1810775
Z MaiArta wszystko jest godne polecenia. Kwestia, jakie preferujesz rodzaje smaków.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810776
Krasnal45 pisze:Z MaiArta wszystko jest godne polecenia. Kwestia, jakie preferujesz rodzaje smaków.


Deserowe / owocowe bo tytoń i mięta nie za bardzo..
By Krasnal45
#1810779
To masz ciasto jagodowe, ciasto cytrynowe, ciasto truskawkowe, z owocówek nie będę się wymądrzał bo to nie moja bajka.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810786
Krasnal45 pisze:To masz ciasto jagodowe, ciasto cytrynowe, ciasto truskawkowe, z owocówek nie będę się wymądrzał bo to nie moja bajka.


Zamawiam ze strony a tam tylko jagodowe, ani cytryny ani truskawy nie widze..
By Krasnal45
#1810787
Z wapujemy.pl ? Może akurat nie mają. Zadzwoń do nich i dopytaj.

P.S. Weź sobie jeszcze budyń.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, 16:27 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1810788
Krasnal45 pisze:To masz ciasto jagodowe, ciasto cytrynowe, ciasto truskawkowe, z owocówek nie będę się wymądrzał bo to nie moja bajka.



Truskawka, gruszka, owoce leśne, cytrus, smoczy owoc, sex on the beach. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810791
DorotaM pisze:
Krasnal45 pisze:To masz ciasto jagodowe, ciasto cytrynowe, ciasto truskawkowe, z owocówek nie będę się wymądrzał bo to nie moja bajka.



Truskawka, gruszka, owoce leśne, cytrus, smoczy owoc, sex on the beach. :mrgreen:


Truskawka i owoce leśne są, reszty nie ma.. pytałem (wapujemy pl) ,mają tylko to co na stronie

W takim razie: apfelstrudel, owoce leśne, truskawka,.. i ? myślę o STRACIATELLA bo bardzo lubię taki smak lodów :D
By MaiArt
#1810799
Serdecznie przepraszamy naszych Klientów za utrudnienia w dostępie do produktów firmy MaiArt.

Już po raz kolejny czytam o brakach w sklepie wapujemy.pl. Sklep ten powinien posiadać w swojej ofercie wszystkie nasze produkty (przejął całą sprzedaż internetową) i cały czas jesteśmy informowani, iż tak jest, a braki uzupełniane są na bieżąco...

Ponieważ jest to już kolejny sygnał o nieprawidłowościach, to bardzo prawdopodobna jest gruntowna przebudowa systemu dystrybucji internetowej :(

Raz jeszcze serdecznie przepraszam za utrudnienia...
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810800
@2dest86 przecież możesz zamówić bezpośrednio od MaiArt. Zrobili taką akcję że 10 premiksów 50 ml za 150 zł.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810807
Gdzie taka akcja?? Chętnie skorzystam
Awatar użytkownika
By d1roman
#1810818
MaiArt pisze:Już po raz kolejny czytam o brakach w sklepie wapujemy.pl......
......Ponieważ jest to już kolejny sygnał o nieprawidłowościach, to bardzo prawdopodobna jest gruntowna przebudowa systemu dystrybucji internetowej :(

No właśnie. Tak nie powinno być.
Komuś już chyba znudziliśmy się jako klienci i zaczyna mieć nas w :dupa
Jeżeli tak będzie nadal, to się pożegnamy.
Konkurencja na to czeka.
By MaiArt
#1810835
Raz jeszcze serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. Czasami zaufanie prowadzi na manowce :oops:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1810837
2dest86 pisze:W takim razie: .... myślę o STRACIATELLA bo bardzo lubię taki smak lodów :D


Łap ją i pomyśl jeszcze o: Tiramisu, Irish Cream, Budyń Śmietankowy. :wink:
Awatar użytkownika
By macieq03
#1810847
Fajnie smakuje mix owoców lasu, i budyniu śmietankowego. Co prawda pomysł nie mój ,ale godzien polecenia.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810853
Lubie uwocowki także na nie raczej chciałbym się nastawić chociaż te które mam już mi się przejadly wiec chciałbym wybrać dobrze ponieważ bądź co bądź to nie są małe ilości...
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810948
Moja lista dzięki Waszym opiniom:
apfelstrudel
owoce lasu
Ciasto jagodowe
bubble gum
stracciatella
truskawka
arbuz
budyń śmietankowy
smoczy owoc
gruszka

COŚ ZAMIENIĆ / DODAC / UJĄĆ , MOŻE JESZCZE JAKIEŚ RADY OSTATECZNIE :)
Awatar użytkownika
By macieq03
#1810964
Poczytaj opisy „smoczy owoc”. Według mnie , zbliżony smak uzyskasz łącząc truskawkę z gruszką.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810965
macieq03 pisze:Poczytaj opisy „smoczy owoc”. Według mnie , zbliżony smak uzyskasz łącząc truskawkę z gruszką.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


W takim razie brać smoczy owoc czy truskawkę i gruszkę ? z Ostatecznej listy i tak muszą z dwóch zrezygnować ponieważ mam 12 (apfel, arbuz, buble gum, budyń, ciasto jagodowe, gruszka, kaktus, kokos, owoce lasu, smoczy owoc , straciatella i truskawka)
By Krasnal45
#1810967
A dlaczego z dwóch MUSISZ zrezygnować? Dwanaście też Ci wyślą :lol:
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810968
Krasnal45 pisze:A dlaczego z dwóch MUSISZ zrezygnować? Dwanaście też Ci wyślą :lol:


10 sztuk to będzie razem 500 ml *BOJE SIE* w zupełności mi wystarczy :D poza tym zakupuje w promocji 10 za 150pln *BOR*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810969
Idź za ciosem i dobierz do 20 szt. Też w promocji się zmieścisz tej.
By MaiArt
#1810975
PucH2 pisze:Idź za ciosem i dobierz do 20 szt. Też w promocji się zmieścisz tej.

Nie trzeba od razu zamawiać 20 szt. ;)
Minimalne zamówienie to 10 szt., a każda następna sztuka to 15 zł.
Awatar użytkownika
By cerber
#1812076
Zamówiłem kilka premixów, między innymi polecany apfelstrudel. Smakuje od razu po dodaniu bazy nikotynowej i czuje sam cynamon a sam liquid cholernie drapie w gardło. Czy to po prostu nie mój smak czy może po przegryzieniu coś się zmieni? Inne premixy (budyń, owoce leśne, ciasto jagodowe) tej samej mocy tak nie gryzą.
By Krasnal45
#1812077
Daj mu trochę czasu...
To ma smakować jak dobry jabłecznik a nie sam cynamon.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1812081
To ciekawe, bo ja w ogóle nie czuję żadnego cynamonu, tylko jabłko plus jakby taka kruszonka z ciasta. Ale najbardziej jabłko ( bez cynamonu ) i nic nie drapie w gardło.
By Krasnal45
#1812086
@Gabriel
Jeżeli robisz go z samego aromatu, bez Travellera, to jest trochę inny, jakby stępiony. Traveller zawarty w premixie bardziej wyostrza smaki.
By gourmet
#1812117
Krasnal45 pisze:@Gabriel
Jeżeli robisz go z samego aromatu, bez Travellera, to jest trochę inny, jakby stępiony. Traveller zawarty w premixie bardziej wyostrza smaki.

O właśnie, wszystkie liquidy MaiArt są z dodatkiem Travellera, czy tylko niektóre?
By Krasnal45
#1812120
MaiArt już nie robi liquidów, a te które robił, były wszystkie na bazie Travellera. Premixy są wszystkie z Travellerem.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1812390
Krasnal45 pisze:@Gabriel
Jeżeli robisz go z samego aromatu, bez Travellera, to jest trochę inny, jakby stępiony. Traveller zawarty w premixie bardziej wyostrza smaki.

A ja mam wrażenie, że jest na odwrót. Slabiej czuję smak, a po całym dniu czuję już tylko travellera.
Testowane na tym samym parowniku i setupie. Na świeżo jak i po lezakowaniu...
Awatar użytkownika
By Pesio
#1812422
Ale mowa teraz o samogonach, czy premixach? I czy do samogonów też dajecie 10% travellera? Pytam, bo nie robiłem jeszcze nic z travellerem.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Zawsze się zastanawiam jak to jest, że jeden smak po całym dniu jest tak samo wyczuwalny, a innego po całym dniu prawie nie czuć, z bobasem jest w ogóle dziwnie, po godzinie ostrego chmurzenia, nie czuje prawie nic, po dłuższej przerwie wszystko wraca do normy
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1812424
W samogonie traveller mi osłabia smak. Premix smakuje tak samo. Samogon bez Travellera smakuje intensywniej.

Spróbuj obu opcji, sam zdecydujesz co wolisz
Awatar użytkownika
By Pesio
#1812426
Największy paradox to jest, że po kilku tygodniach w ogóle smak się pogarsza.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1812427
Mnie najbardziej z tego typu podszedł RY4 , daje prawie do wszystkiego 1%, bo lubię lekko tytoniowy smak, ale travellera tak czy tak spróbuje i reszty tytoniówek, tylko zastanawiam się który najlepszy, ale chyba wezmę fajkowy i bosmana

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
O fuj, znów nowa wersja Tapatalka i znów nie zawsze edytuje
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1812429
Możesz też spróbować travellera solo
Awatar użytkownika
By Julia
#1813578
Jakie stężenie aromatu mają Wasze premiksy przed dodaniem bazy ? Te 30ml solo?
Czy to normalne, że zerówka nie zmienia koloru a premiks po dodaniu nikotyny już tak? Mowa oczywiście o tym samym smaku.
By MaiArt
#1813583
Julia pisze:Jakie stężenie aromatu mają Wasze premiksy przed dodaniem bazy ? Te 30ml solo?

Aromaty w premiksach optymalizowane są pod objętość końcową 50 ml.
Julia pisze:Czy to normalne, że zerówka nie zmienia koloru a premiks po dodaniu nikotyny już tak? Mowa oczywiście o tym samym smaku.

Tak. Niektóre z aromatów mogą ciemnieć po dodaniu nikotyny.
Awatar użytkownika
By Julia
#1813599
Czy ta ta objętość końcowa będzie miała stężenie takie, jak zalecacie przy konkretnych aromatach?
By MaiArt
#1813606
Dokładnie tak. W buteleczce znajduje się aromat w ilości odpowiedniej do uzyskania finalnie 50 ml gotowego liquidu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.