EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1810440
Witajcie. Mam 25letni podgrzewacz gazowy wody, który jest już dość niebezpieczny... Tzn szukam nowego podgrzewacza. Byłem dziś w kilku sklepach z zapytaniem jaki kupić? Odpowiedz była taka. Junkersa nie bo nagrzewnice słabe i to już nie to co kiedyś, tylko została marka . Znowuż polecali markę TERMET poczytałem i bardzo dużo negatywnych opinii.... Znajomy który montuje piecki polecił firmę ARISTON. I bądź tu mądry....

Może jest jakiś gazownik na forum, który zajmuje się danym tematem ? Chętnie bym poczytał opini ludzi znających temat. Nie ukrywam, że muszę jak najszybciej kupić piecyk bo mój wczoraj prawie wybuchł.... Na obecną chwilę mam zakręcony gaz ze względów bezpieczeństwa.

:piwo
Awatar użytkownika
By sikor370
#1810444
Na forum muratora pomogą... albo zaczną piertolić i wydziwiać :)
Awatar użytkownika
By pol
#1810500
Zacznij od odpowiedzi na pytania:
1. Jaka moc grzewcza ogrzewacza?
2. Komora spalania otwarta czy zamknięta?

Niedawno miałem podobny lub nawet identyczny problem. Zamontowałem Junkersa MaxiPower (WRDP 11-2B23). Musiałem wymienić rurę spalinową - miałem fi 13, a tu potrzebna 11. Plus rozeta na rurę.

Junkers
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, 00:55 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1810502
Junkersa mam 13 lat i palcem nie dotknąłem, jedyne urządzenie bezobsługowe, poza gazem niczego więcej nie potrzebuje, ale może być tak, że jak wszystko robią coraz gorsze...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By LICHU
#1810514
Mi w trzech sklepach polecali https://www.termet.com.pl/produkt/terma ... g-19-02/26
A ja właśnie się zastanawiałem nad tym Junkersem wyżej wymienionym.
Co do ARISTONA za 600zl nie mam zbyt zaufania.
Jakaś super moc raczej mi nie jest potrzebna mieszkanie około 45m2 wanna I dwie umywalki. Wanna w najbliższym czasie będzie zmieniana na prysznic.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.