EPF
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1803814
dwagiel pisze:Są kompatybilne. Jednak kupne grzałki do Zephyrusa = liquidowy potop.

Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka


Tak też mi się wydawało :)
By wapertoys
#1804841
akurat tych parowników mam parę (również w wersji v1) i na "gotowcach" ani razu nie dostąpiłem (nie)szczęścia potopu - co innego na bazach - bez względu czy założona była jedna, czy dwie grzałki (oczywiście dla przypadku singla zaślepiałem niepotrzebne kanały)
Awatar użytkownika
By alder
#1804844
ja zrobiłem na szybko grzałkę i wszystko ok. nic nie leci
By killstation
#1810464
Po wielu próbach jakąś skręciłem pierwszą grzałkę z kanthal 0.4mm 7 zwojów po dwóch stronach wskazuje 0.42 ohma jednak dół katalizatora po kilku chmurach lekko robi się ciepły przy 30W. Co może być problemem?
Awatar użytkownika
By Abiz
#1817260
Mi na gotowych nigdy nic się nie przytrafiło. Jedynie jak sam dałem za mało waty to potrafił w nocy mi zalać całego moda (wydarzyło się 3 razy)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1817287
killstation pisze:Po wielu próbach jakąś skręciłem pierwszą grzałkę ..... jednak dół katalizatora po kilku chmurach lekko robi się ciepły ...


Ccco? :shock:
Kurcze, to jakby nie za dobrze, na przeglądzie może nie przejść.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1817315
killstation pisze:Po wielu próbach jakąś skręciłem pierwszą grzałkę z kanthal 0.4mm 7 zwojów po dwóch stronach wskazuje 0.42 ohma jednak dół katalizatora po kilku chmurach lekko robi się ciepły przy 30W. Co może być problemem?

A jest problem?
Po pierwsze to nie dripper, po drugie - jest ciepły bo taka jest jego budowa podparta Twoimi umiejętnościami.
Pytanie - po grzyb tak gruby drut, to dual jest...
Nawiń 0.35 i daj mu odetchnąć. To e papieros - nie smoczek.
By eryk172
#1818988
Witam,
Przed chwileczką wkręciłem w końcu tego atomizera do dolnego sprzętu Evic VTwo mini. Krótkie pytanko odnośnie ustawień
Jakie ustawienia do "zwykłego " vapowania oraz do sadzenia ogromnych chmur? Aktualnie znalazłem info że najepiej przy tej grzałce vapować na kontroli temp.. ale jakie te ustawienia dokładnie .
P.S Aktualnie przy kontroli. temp mogę zmieniać tylko wlasnie temperature, w jaki sposob zmieniac też Waty nie tylko przez program? W sumie moge sobie ustawić dwa profile
Grzałka to:(GRZAŁKA ZEPHYRUS NI200 OCC) Nieregulaminowy link usunięto. D.
Screen z ustawień ( tak już doszedłem do wgrania ArcticFoxa, bardzo podoba mi się ten soft :))
[img=http://www118.zippyshare.com/thumb/E0Q4aCaY/file.html][/img]
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.