EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1810318
Prosimy Państwa o pomoc w podjęciu decyzji...

Rozważamy możliwość wprowadzenia do naszej oferty aromatu/dodatku uszlechatniającego "Traveller" w opakowaniu 50 ml w cenie promocyjnej 45 zł brutto za buteleczkę.

Czy są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem?
Jakie inne aromaty mogłyby pojawić się w większych opakowaniach?
Awatar użytkownika
By gemino
#1810351
Myślę, że to dobry pomysł, a poniżej moja lista aromatów
-Amphore
-Biszkopt
-Bosman
-Miód lipowy
-Tytoń fajkowy
-Złoty liść
-Wanilia
-Herbatnik
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810354
Wydaje mi się że takie 50 ml opakowania, sprawdziłyby się przy aromatach, które wymagają większego dawkowania ( czyli od 7% do 10% ) w aromatach przy których dawkowanie jest od 2% do 5 % raczej większego sensu to niema. W tym przypadku opakowania 10 ml, 15 ml jest według mnie wystarczające. Ale jak najbardziej sprawdzi się w 50 ml baza Traveller, która jak wiadomo jest dawkowana w 10 % :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1810355
Hm... kusząca oferta, ale chyba tylko dla tego aromatu.
Co do innych w takich cenach i pojemnościach, to... jeśli pytasz o zdania. *BLUSH*
Moje jest takie, że to nie dla mnie.
Korzystam z wielu Waszych aromatów, ale kupowanie ich po kilka , no dajmy na to choćby co jakiś czas (korzystając z wielu)
po 3sztuki to już niemała kasa. :roll:
I tak, tak, wiem, to zakup który wystarczy na dłużej, ale jednak... no nie ma to jak móc zaszaleć i kupić sobie kilka smaczków bez obaw,
że portfel zamknie się w sobie z braku środków.
A i zaszaleć zbyt często się przy takich zakupach nie da, bo przy dawkowaniu w jakich te aro macie, to człowiek siwej brody przy butelce dostanie zanim ją zużyje. :wink:
Ja tam miło wspominam buteleczki 15 ml i takie lub jeszcze 20ml, to już jak dla mnie byłby idealnie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By sikor370
#1810357
Traveller w 50ml to jest dobry pomysł... w sam raz do 450ml bazy
Awatar użytkownika
By rav64
#1810359
Jestem bardzo za. Sam wapuję czystą bazę Traveller i ostatnio kupiłem 10x10ml. Większe opakowanie to wygoda i oszczędności które są bardzo mile widziane.
By medikk
#1810360
Zgadzam się ze zdaniem koleżanki Doroty, buteleczki 20ml byłyby w sam raz. 50ml to troszkę za dużo, biorąc pod uwagę to, że większość waszych aromatów mają sugerowane 3% dawkowanie :) Na temat samego Travellera się nie wypowiem, ponieważ nie próbowałem.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1810367
Traveller jako uszlachetniacz do bazy, w butelkach 50ml, jak najbardziej. Co do reszty aromatów, myślę, że powinny zostać po 10ml.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1810372
Ja tam tak łatwo zdania nie zmieniam. *COOL*
No bo, w sumie to po co gruntownie naprawiać coś co dobrze działa? Mały przeglądzik nie wystarczy? :wink:

Nadal obstawiam je w 10, 15 oraz 20ml- do wyboru. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810374
MaiArt pisze:A co byście Państwo powiedzieli, gdyby buteleczka 50 ml aromatu kosztowała... 30 zł brutto?
:roll:

Jak dla mnie to nie o cenę chodzi, cena nie gra roli która dotyczy aromatów tylko możliwość wykorzystania ich w 100 % w swoich mieszankach. U mnie w tak dużych opakowaniach ( 50 ml ) porostu się zmarnują. Lubię kilka jak nie kilkanaście smaków, więc wolę mniejsze opakowania. W tak dużej ilości i pojemności gdybym chciał wykorzystać je wszystkie to życia by mi zabrakło. To jednak są aromaty a nie premiksy.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1810375
Nikt nie mówi o wszystkich aromatach, by były pakowane w 50 ml. Mnie pasuje, uwielbiam tytoniowe aromaty i nic więcej. Zawsze mi brakuje ich, w pracy wącham jakieś morele i brzoskwinie, czy Ice Tea...nie dla mnie takie bajki. e- Palę papierochy dalej 8)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1810377
Tak jak napisal @Gabriel. Raczej nie o cenę tu chodzi, lecz o wykorzystanie kupionego aromatu.
Nie twierdzę jednak, że nie ma być ich w ofercie. Jeżeli dany smak jest czyimś ADV, to taka pojemność powinna go zadowolić.
By Krasnal45
#1810379
@Gabriel
Jest jednak gro waperów, którzy mają ustabilizowane zapotrzebowanie na poziomie trzech, czterech, może pięciu smaków i w takim przypadku, taka opcja wyboru większej pojemności, jest jak najbardziej OK :wink:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 15:41 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1810380
Krasnal45 pisze:@Gabriel @bulit73
Jest jednak gro waperów, którzy mają ustabilizowane zapotrzebowanie na poziomie trzech, czterech, może pięciu smaków i w takim przypadku, taka opcja wyboru większej pojemności, jest jak najbardziej OK :wink:


Chyba coś o tym wspomniałem :wink: :beer:

bulit73 pisze:Nie twierdzę jednak, że nie ma być ich w ofercie. Jeżeli dany smak jest czyimś ADV, to taka pojemność powinna go zadowolić.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810394
@Krasnal45 ja i tak wapuję czystą bazę bezsmakową lub czasem dla odmiany tytoniowy 555, ale moja żonka bardzo lubi aromaty MaiArt, zwłaszcza owocówki, a ponieważ lubi zmieniać często smaki i dziennie wapuje około 4-5 ml liquidu, to taka ilość aromatu jednego smaku by się zmarnowała. Czysta ekologia dla środowiska niż później zlew. :beer:
Awatar użytkownika
By Michaelred
#1810395
a jaka była by butelka przy tych aromatach 50ml? tez z dozownikiem jak w 10? Bo tu nie tylko o cene ale tez o wygode chodzi :) Moim skromnym zdaniem aromaty widziałbym w max 30ml pojemnościach. Nie bez powodu większość producentów takie max sprzedaje.
By MaiArt
#1810398
Zdaję sobie doskonale sprawę, iż większe pojemności są dedykowane wąskiej grupie odbiorców i stąd nie ma chyba chwili obecnej szans na wprowadzenie tego produktu do naszej sieci dystrybucji. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, to moglibyśmy wprowadzić możliwość zakupu większych opakowań wszystkich aromatów bezpośrednio w naszej firmie i jeżeli produkt się przyjmie, to pomyślimy o poszerzeniu oferty w sklepach stacjonarnych ;)

PS
Nasze produkty mają 2 lata przydatności do użycia ;)

PS2
Buteleczka taka jak w naszych premiksach. Z dziubkiem.
By gourmet
#1810401
Traveller, ale tylko to, w 50 ml jest bdb pomysłem, a w szalonej cenie 30 zł jest pomysłem wartym waperskiego Nobla.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1810406
Wiem że okres ważnosci jest 2 lata ( to dobrze ) Ale przyjmując średnio że dozowanie waszych aromatów jest 5% to z jednej 50 ml butelki aromatu wyjdzie mi 1 litr mojego samogonu, co przy zużyciu średnim 5 ml na dzień ( max u mojej żony ) daje nam 200 dni wapowania jednego smaku. A żonka lubi kilkanaście smaków z waszej firmy, więc w tym przypadku lepiej wolę kupować w butelkach maksymalnie 20 ml. :D
EDIT: Natomiast baza Traveller jak najbardziej w butelkach 50 ml. @MaiArt przy okazji mam do Was pytanie: w sklepie w którym zaopatruję się w aromaty, nie ma aromatu ani premiksu Traveller. Sprzedawca powiedział mi że nie ma go w ofercie dystrybutora( dostawcą jest Syrius ) Więc jak to jest naprawdę ( czy Syrius ma Travellera czy nie? )
Awatar użytkownika
By Pesio
#1810420
Krasnal45 pisze:@gourmet
Traveller 45zł, 30zł aromaty.

Dla mnie ta opcja jako Krakowskiego centa jest najlepszym rozwiązaniem, mam kilka ulubionych które chętnie kupię w wiekszej ilości,

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1810449
Dziękujemy za Państwa głosy w dyskusji. Sądzę, iż najlepszym sposobem weryfikacji postawionych tez będzie... test praktyczny ;)
W związku z powyższym od dnia dzisiejszego mogą Państwo składać zamówienia na:

- aromat "Traveller" 50 ml w cenie 45 zł brutto,
- pozostałe aromaty MaiArt 50 ml w cenie 30 zł brutto.

Koszt wysyłki 10 zł.
Zamówienia na kwotę powyżej 90 zł wysyłamy gratis :D

Zamówienia można składać drogą mailową na adres office@maiart.pl

Serdecznie zapraszamy :hat_low:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1810477
Gabriel pisze:Większe ilości , a potem zlew.Chyba że jako cent na jedzeniu też oszczędzasz i zamiast jeść to wapujesz większe ilości

Być może są tacy, co kupują na pałe, a potem wylewają, w zasadzie na jedzeniu tylko nie oszczędzam, wyznaje tą zasadę, że jak nie wydasz na jedzenie, wydasz na lekarza

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1810725
Opakowania o pojemności 15 ml (tylko aromaty) są w ofercie naszego dystrybutora SYRIUS i z tego co się orientuję, to istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Jeszcze dzisiaj się z nim skontaktujemy i przekażę Państwu szczegóły ;)
By MaiArt
#1811122
Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy w dyskusji (na Forum oraz prywatnie). Państwa argumenty całkowicie nas przekonały i podjęliśmy decyzję, iż wprowadzimy do naszej oferty wysyłkowej również opakowania o pojemności 15 ml w promocyjnej cenie 10 zł brutto ;)
Do czasu otwarcia nowej platformy sprzedaży, zamówienia można będzie składać drogą mailową na adres office@maiart.pl

Serdecznie zapraszamy ;)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1811825
Gabriel pisze:
MaiArt pisze:A co byście Państwo powiedzieli, gdyby buteleczka 50 ml aromatu kosztowała... 30 zł brutto?
:roll:

Jak dla mnie to nie o cenę chodzi, cena nie gra roli która dotyczy aromatów tylko możliwość wykorzystania ich w 100 % w swoich mieszankach. U mnie w tak dużych opakowaniach ( 50 ml ) porostu się zmarnują. Lubię kilka jak nie kilkanaście smaków, więc wolę mniejsze opakowania. W tak dużej ilości i pojemności gdybym chciał wykorzystać je wszystkie to życia by mi zabrakło. To jednak są aromaty a nie premiksy.


Tak tylko napomknę, że na tyle lubię małe "opakowania" aromatów, że zamawiam z wapujemy próbki 2 ml :lol: .

Traveller jak najbardziej na plus.
By MaiArt
#1811842
McGrinn pisze:Tak tylko napomknę, że na tyle lubię małe "opakowania" aromatów, że zamawiam próbki 2 ml :lol:

Będzie ;) Wszystko będzie ;) Czeka Państwa wiele pozytywnych zmian ;)
Prace w toku...
By MaiArt
#1817918
Przypominam, iż do czasu otwarcia nowego portalu sprzedażowego możecie Państwo cały czas nabywać nasze aromaty bezpośrednio w naszej firmie za pośrednictwem zamówienia mailowego ;)

Aromaty:
- buteleczka 15 ml w cenie 10 zł
- buteleczka 50 ml w cenie 30 zł

Traveller:
- buteleczka 50 ml w cenie 45 zł

Próbki aromatów:
- 1,5 ml w cenie 2 zł

Koszt wysyłki 10 zł. Zamówienia powyżej 90 zł wysyłamy gratis ;)

Zamówienia można składać na adres: office@maiart.pl

Serdecznie zapraszamy :hat_low:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.